5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Pictionary Air

Aile Çizim Oyunu
Marka :
Ürün Kodu: MP33140
Model GXD36

Klasik çizim oyununa eğlenceli bir yenilik katan Pictionary Air™ ile tanışın!
Ücretsiz Pictionary Air™ uygulamasını indirin, uygulama içi kamerayı çizimi yapan kişiye doğrultarak kişiyi ve yaptığı çizimleri akıllı cihazınızın ekranında görüntüleyin.
Sırayla havaya ipuçlarının çizimlerini yaparken takım arkadaşlarınız ekranda görünen resimleri tahmin eder. En çok puanı alan takım kazanır!
Kullanımı kolay uygulama, performansınızı kaydedip turlar arasında oynatarak kahkahalarınızı katlamanızı veya arkadaşlarınızla paylaşmanızı sağlar.
Tur zamanlayıcısını ve tur sayısını ayarlayarak yeni başlayanlara veya küçük çocuklara çizim yapmak için daha fazla süre tanıyabilirsiniz. Selfie Modu, süre veya tur sınırı olmadan çizim yapmanızı sağlar.
 
Daha fazla eğlence için evinizdeki Apple TV, Chromecast veya uyumlu bir medya akışı cihazını kullanarak oyun deneyiminizi TV'nize aktarın. Uyumlu bir akış cihazı gereklidir. Uyumlu cihazlar için Pictionary Air destek sayfasına (www.pictionary.com/support) göz atın. Ayrıca telefonunuzu/tabletinizi HDMI üzerinden doğrudan TV'nize bağlamak için adaptör (kutuya dahil değildir) kullanabilirsiniz.
 
Pictionary Air™ 8 yaş ve üzerinin katıldığı her parti veya oyun gecesi için mükemmeldir. Pictionary Air™ kalemi 112 adet çift taraflı ipucu kartı ve kart kutusu içerir.
 
OYUN;
Bir ipucu kartı ve Pictionary Air ™ kalemini elinize alıp çizmeye hazırlanın! Siz havada çizim yaparken takımınız ipucunu tahmin etmeye çalışacak.
Pictionary Air ™ uygulamasının (iOS ve Android cihazlarda kullanılabilir) çiziminizi takip etmesi için Pictionary Air™ kaleminin ışıklı ucunu akıllı cihaz kamerasına doğru tutun.
Eğlenceli ve kolay bir oyun deneyimi için puanınız uygulamada takip edilir.
 
ÇİZİMİNİZLE ETKİLEŞİME GEÇİN;
Takım arkadaşlarınızın ipucunu tahmin etmelerine yardımcı olmak için çizimlerinizle etkileşime girin. Örneğin, çizdiğiniz balonun ipini elinizde tutun. Bir şapkayı, başınızın üzerinde görünecek şekilde çizebilirsiniz.
 
ÇİZİM İÇİN DAHA FAZLA ZAMAN MI GEREKİYOR?
Pictionary Air ™ Uygulaması, tur zamanlayıcısını ve tur sayısını ayarlayarak yeni başlayanlara veya küçük oyunculara çizim yapmak için daha uzun süre tanımanızı sağlar. Selfie Modu, alıştırma veya tek kişilik eğlence için süre sınırı olmadan çizim yapma olanağı sunar. 
 
ANILARI KAYDEDİN;
İster çizim yapın, ister tahmin edin, ister izleyin; sonuç hep çok eğlenceli! Performansınızı uygulamada kaydederek eğlenceyi yeniden yaşamak için tekrar tekrar oynatın veya arkadaşlarınızla paylaşın!
 
İÇİNDEKİLER; Kutu; bir Pictionary Air™ kalemi, 112 adet çift taraflı kelime kartı, kart kutusu ve talimatları içerir. Bir adet AA alkali pil dahildir.

 

Yaş Grubu:8+ Yaş