Ozan ve Ezgi’yle Dinle Seti

Seçili Kitaplarda 4 Al 3 Öde
Ürün Kodu : MP31997
Model 9786050320640

 Listeme Ekle

Bu üründe 0,17 puan kazanacaksınız!

Yazar adı: Esra Avgören
Türü: Hikaye
Cilt Bilgisi: Karton kapak
Kağıt Bilgisi: 1. Hamur 80 gr
Sayfa Sayısı: 32 (5 Kitap*32)
Kitap Boyutları: 15x21 cm 
 
“İşitsel Algılı Çocuklara Okumayı Sevdirme” tekniği ile kaleme alınan Ozan ve Ezgi’yle DİNLE Seti’nde okuyucu hikaye kahramanı ile birlikte olayları yaşayarak yeni bilgiler öğrenmektedir.
İşitsel algılı, yani müzik ve sesler içeren ve buna göre resimlendirilmiş bir kitabı okumaktan hoşlanan çocuklara hikayenin kahramanı ile birlikte hareket etme imkanı veren hikayeler, işitsel algılı cocuklara kitap okumayı daha zevkli hale getiriyor.
Ezgi ve Ozan, öğretmenlerinin ödev olarak verdiği “Müzik sizin için nedir?” sorusunun cevabını ararlarken birdenbire kendilerini gizemli ve esrarlı bir maceranın için bulurlar. 
Ezgi ve Ozan, gezmek için gittikleri müzik aletleri müzesinde gördükleri esrarengiz kapıdan içeri girmeleriyle birlikte kendilerini bir nehrin ortasındaki adacıkta bulurlar.
Ozan ve Ezgi’nin geri dönebilmeleri için ellerinde sadece seslerle uyumlu olarak çalışan bir harita ve müzik terimleri sözlüğünden başka bir rehberleri yoktur. 
Ozan ve Ezgi acaba haritanın gizemini çözüp kurtulabilecekler mi?
Ozan ve Ezgi müzik ile şifrelenmiş haritanın sırlarını çözerken okuyucuyu da kendilerine yardımcı olmaya davet ediyorlar. Böylece okuyucu müziği yaşayarak öğrenmekte.
 
Sette Bulunan Kitaplar:
- Largo
- Allegro
- Presto
- Accelerando
- Ritonuto

 

Yaş Grubu:8+ Yaş


Bu Ürünü Satın Alanların Tercih Ettiği Diğer Ürünler


ÇOK SATANLAR