Çılgın Deneyler Kulübü 1 - Işınlama Kazası

Ürün Kodu : MP31995
Model 9786051865973

 Listeme Ekle

Bu üründe 0,06 puan kazanacaksınız!

Yazar : Esra İlter Demirbilek
Editör :  Gamze Tuncel Demir
Türü : Çocuk Roman
Sayfa : 112
Ebat : 13,5x21 cm
 
ARKA KAPAK
Hiç dünya adına güzel ve faydalı bir şeyler yapayım diye düşündün mü? İşte bizim Alp, Berk ve Mete düşündü. Ama iyilik yapayım derken ortalığı birbirine kattılar!
Ellerine geçen, içinde birbirinden acayip bilimsel projelerin yer aldığı gizli bir defter nelere sebep oluyor nelere! Işınlanmalar, ortadan kaybolmalar! Aman aman!
Neyse ki kıvrak zekalı arkadaşları Ece yardım ediyor da kafa kafaya veren Çılgın Deneyler Kulübü her şeyi eski normal haline çevirmek için kolları sıvıyor…
 
YORUMLAR
“Bu kitap iki türlü okunabilir: İster resimleriyle ister metniyle... Her iki okumada da heyecanlanacak, eğlenecek ve ‘Devamını   istiyoruuuz!’ diye, kitabın aynı zamanda ressamı da olan yazarı sabah akşam arayıp delirteceksiniz.”
Aytül Akal
 
“Sevgili Esra’nın kitabı harika bir karışımın ürünü: enfes çizimler ve çocukların kalbine akacak bir öykü. Çılgın Deneyler Kulübü’nün daha pek çok serüven yaşayacağına eminim ve bunun harika bir başlangıç olduğunu söyleyebilirim.”
Aşkın Güngör
 
 
YAZAR HAKKINDA
Esra İlter Demirbilek, konuşmadan önce çizmeyi öğrendi.  Henüz ortaokuldayken kendi yarattığı tiplemelerle çizgi hikâye serileri üretti. 
Lise yıllarında hazırladığı mizah dergileri öğretmenleri tarafından bile titizlikle takip edildi. Ama sonrasında yolu güzel sanatlar fakültesi yerine mühendislik fakültesine düştü. Şimdilerde ise uzun yıllardır çocuk kitapları ve dergiler için resimlemeler yapan hem yurt içi hem de yurtdışında tanınan, sevilen bir illüstratördür.  Gönlündeki işi yapabilmek için asıl mesleği olan mühendislikten ayrılmıştır.
Evli ve ona ilham veren bir hınzır çocuk annesidir, bir de kedi. Çılgın Deneyler Kulübü için yeni maceralar düşünmeye ve yazıp çizmeye tüm hızıyla devam etmektedir.

 

Yaş Grubu:8+ Yaş


Bu Ürünü Satın Alanların Tercih Ettiği Diğer Ürünler


ÇOK SATANLAR

Cesur ve Zeki

Psikoterapötik Hikayeler

25,00 TL 17,50 TL 30%
Yorum Yıldızları(1)

Baby Find It - Uyku Zamanı

Bul Bakalım!
Sepette %10 İndirimli

55,00 TL
Yorum Yıldızları(13)

Minik Dev

Psikoterapötik Hikayeler

Yorum Yıldızları(2)

Öfke Dağı

Psikoterapötik Hikayeler

25,00 TL 17,50 TL 30%

Kıpır Kıpırlar Kulübü

Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Serisi

20,00 TL 15,00 TL 25%

Uyumaktan Korkan Balina

35,00 TL 24,50 TL 30%
Yorum Yıldızları(1)

Ormanın En Güzeli Kim?


Sepette %10 İndirimli

23,50 TL
Yorum Yıldızları(1)