Marbotic Smart Letters (Akıllı Harfler)

Tablet ile Etkileşimli Ahşap Oyuncaklar
Ürün Kodu : MP30181
Model 3770005884017
389,90 TL


 Listeme Ekle

Bu üründe 3,90 TL değerinde Panda Puan kazanacaksınız!

Marbotic’in Smart Letters ahşap harfler seti ile harfleri tanımayı ve okumayı öğrenin!
 
Bu etkileşimli ABC-Alfabe oyuncağı hem fiziksel hem de dijital oyun oynama deneyimlerini bir araya getirip, geleneksel ahşaptan üretilmiş harfler ve modern dokunmatik ekran teknolojisini bir arada kullanıyor.
 
Tabletiniz ile kombine edilebilen Smart Letters, harfleri tanımak ve okumayı öğrenmek için en akıllı ve eğlenceli yöntemdir!
 
KUTUDA NELER VAR?
26 ahşap interaktif harf + 4 “Smart Rakamlar” eğitimi için tabletinize indirilmesi gereken uygulamalar ile ilgili bilgiler.
 
SMART LETTERS İLE NASIL ÖĞRENİLİR?
A, B, C kadar kolay! Uygulamaları tabletinize indirin, ahşap harfleri tabletinizin ekranı ile etkileşimli olacak şekilde kullanın ve sihirli şeyler olduğunu görün!
 
AHŞAP OYUNCAKLAR: Özenle hazırlanmış bu ahşap oyuncaklar sihirli, hemen tabletinizle etkileşime geçin!
 
4 EĞİTİM UYGULAMASI: Marbotic’in “Smart Letters” uygulamaları; çocuğunuzun okumayı öğrenmesini sağlayacak, harflerin seslerini ve şekillerini keşfettirecek, ses bilgisi ile oyun oynamayı tecrübe etmesini sağlayacak, kelime bilgisini geliştirecek, ilk sözcüklerini eğlenceli ve motive edici bir ortamda kazanmasına yardım edecek.
 
MONTESSORI YÖNTEMİNDEN İLHAM ALDIK: Marbotic’in interaktif öğrenme oyuncakları Maria Montessori yönteminden ilham alıyor. Kabul edilen odur ki, çocuklar en iyi şekilde nesneler ile oynarken öğrenirler. Tablet etkileşimi ile birleştirildiğinde, Marbotic “Smart Letters” en iyi öğrenme aracı haline gelir.
 
9 DİLDE MEVCUT: Amerikan İngilizcesi, İngiliz İngilizcesi, Fransızca, Almanca, Hollandaca, İspanyolca, Lehçe, İsveççe, Danca, Türkçe (bazı uygulamalarda)
 
ÇOCUK KULLANIMINA DAYANIKLI: Marbotic’in interaktif alfabe oyuncakları çocukların kullanım alışkanlıklar düşünülerek tasarlanmıştır. Tablet ekranı ile nazikçe iletişim kuracak biçimde üretilmiştir. Wi-Fi, Bluetooth bağlantısı veya ek pil gerektirmez. Çocuğunuzun sağlığı için % 100 güvenlidir!
 
UYUMLULUK: Tüm Apple iPad’ler (iPad 1 hariç) ve neredeyse tüm Samsung tabletler ile uyumludur.
(Note 10.1 2014, Tab 2 10.1, Tab 3 7 lite, Tab 4 10.1, Tab 7.7, Tab A 6, Tab 10.1 2016, Tab A 9.7, Spen, Tab Active 8.0, Tab Pro 8.4, Tab S 10.5, Tab S 8.4, Tab S2 8.0, Tab S2 9.7)
 
Tablet fiyata dahil değildir.

* 2017 Parents' Choice Award® - Altın Ödüllü

Yaş Grubu:3-7 Yaş


Bu Ürünü Satın Alanların Tercih Ettiği Diğer Ürünler


ÇOK SATANLAR