Mangala Oyuncaklar


Ücretsiz Kargo
15%
599,90 TL 509,92 TL

 mangala  
Mangala Oyuncaklar
 

 


Mangala Oyunu Nasıl Oynanır?

Mangala , geçmiş çok eski tarihlere dayanan ve ilk kez Orta Asya da yaşayan Türkler tarafından oynanan eğitici bir zeka oyundur. 2 kişi ile oynana Mangala oyununun başında 2 kişinin de 24 adet taşı bulunur. Oyunda kullanılan tahtada yer alan 12 oyuktan 6’ sı bir oyuncunun önünde diğer 6’ sı diğer oyuncunun önünde yer alır. Oyuncular sadece kendi önlerinde yer alan oyuklardan çıkardıkları taşları en sonda yer alan hazine denilen oyuğa toplamaya çalışır. Amaç oyuncuların taşlarını hazine denilen bu oyuğa toplaması olan mangala oyunu , yıllardır oynanan ve en eğitici mantık oyunları arasında yer alır.
 

Mangala Oyunları Nelerdir?

Türk zeka ve strateji oyunu olan Mangala oyunları, en uygun fiyatlar ile Mucit Panda’ da sizlere sunulmaktadır. Milli Eğitim Bakanlığının müfredatında da yer alan bir oyun olan Mangala; çocukların strateji geliştirmeleri, çoklu düşünebilme ve dikkat ve konsantrasyon yeteneklerine katkı sağlar. Kolay öğrenebilecekleri ve severek oynayacakları Mangala oyunlarının içerisinden bir adet oyunun oynandığı ve üzerinde 12 adet oyuk bulunan tahta çıkar. Bu tahtanın yanı sıra 24 adet de taş içeren Mangala oyunları şimdi indirimli fiyatlar ile Mucit Panda’ da.
 

Mangala Fiyatı Ne Kadar?

Mangala fiyatlar, oyunun içerisindeki tahtalara ve taşlara, oyunun markasına ve daha birçok faktöre göre değişiklik gösterebilir. Çocukların gelişimine katkı sağlarken keyifli vakit geçirmelerini isteyen ebeveynlerin en çok tercih ettiği eğitici oyunlar arasından öne çıkan Mangala, en uygun fiyatlar ile Mucit Panda’ nın web sitesi üzerinden sizlere sunulmaktadır. En kaliteli oyun setlerini ucuz fiyatlara almak isteyenlerin doğru adresi olan Mucit Panda’ yı ziyaret ederek Mangala oyununuzu sepete ekleyebilir ve alışverişinizi tek tıkla tamamlayarak oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.
 

Mangala Oyunu Kaç Yaş için?

Çocuklarda zeka gelişimi ve dikkat toplamayı geliştirici özelliklere sahip, yıllardır oynanan Mangal oyunu 6 yaş ve üzerindeki çocuklar için uygundur. Gidişatı takip etmek için dikkat isteyen oyunda kullanacağınız taktikler ile rakibiniz üzerinde üstünlük kurma avantajını yakalayabilirsiniz. Oyunun içerisinde stratejini kurduktan sonra oyun boyu bu stratejiyi koruyarak mangala oyununu kazanmanız mümkün. 6 yaş ve üzeri yaş grubu için en eğitici oyunlardan biri olan Mangala oyunun edinmek için en doğru adres Mucit Panda.
 

Mangala Fiyatı En Uygun Nerede?

İnternet üzerinde Mangala oyunu satın alabileceğiniz birçok web sitesi bulunur. Bu web siteleri arasından kaliteli oyun setlerinin yanında en uygun fiyatları sizler ile buluşturan Mucit Panda tercihiniz olmalıdır. Çocuklar için tüm eğitici oyunların ekonomik fiyatlar ile barındıran web sitesini ziyaret ederek Mangala oyunlarına detaylıca göz atabilir ve avantajlı fiyatları kaçırmadan siparişinizi kolayca tamamlayabilirsiniz. Her bütçeye uygun Mangala oyunu fiyatları Mucit Panda’ da.