Logiblocs Akıllı Elektronik Devreler

LogiblocsLogiblocs Eğitici Oyunlar Nelerdir?

Logiblocs içinden çıkan parçaları birleştirerek istediğiniz devreleri ortaya çıkarabileceğiniz akıllı elektronik devreler tasarlanan eğitici bir oyundur. Küçük yaşlarda çocukların bu tarz zekalarının sınırlarını zorlayacak ve geliştirecek eğitici oyunlar oynaması ilerleyen yaşlarda birçok olumlu özelliği ortaya çıkarır. Daha kolay odaklanabilen, duygu ve düşüncelerini ifade edebilen, hayal güçleri daha geniş, daha yaratıcı ve başarılı olmaları eğitici oyunlar sayesinde mümkündür. Logiblocs, çocukları için eğitici oyunlar arayan ebeveynlerin doğru tercihidir. Birbirinden farklı Logiblocs oyun çeşitlerinin yer aldığı Mucit Panda’ yı ziyaret ederek ürünlerimizi detaylıca inceleyebilirsiniz.
 

Logiblocs Secret Recorder Nasıl Oynanır?

Akıllı elektronik devreler tasarlnan Logiblocs Secret Recorder’ i oynamak çok zevkli. Gizli mesajları kaydedici, kapı diyafonu, konuşan çekmece ve daha birçok şey tasarlayabileceğiniz Logiblocs Secret Recorder oyununda 10’ dan fazla proje veya uygulama oluşturma imkanına sahipsiniz. Yaratıcılığınızı kullanarak ortaya tasarımlar çıkarabileceğiniz bu oyun ile çocuklarınızın hayal dünyasını oyuna yansıtmasını sağlayabilirsiniz. Sarı, mavi, turuncu ve kırmızı renk kodlarının yer aldığı oyunda her kod birbirinden farklı işleve sahiptir. Logiblocs Secret Recorder ve daha fazlası için Mucit Panda’ yı ziyaret etmeyi unutmayın.
 

Logiblocs Alarm Tech Oyunu Eğitici Midir?

30’ dan fazla proje oluşturabileceğiniz, hırsız alarmı, yağmur dedektörü ve daha fazla yapıyı tasarlayabileceğiniz Logiblocs Alarm Tech oyunu, eğitici oyunlar arasında yer almaktadır. Çocuklarınızın el ve motor becerilerini geliştirecek, dikkatlerini toplamalarını sağlayacak, hayal güçlerini geliştirecek bu oyunlar keyifli vakit geçirirken eğitici aktiviteler arayan aileler için uygundur. Çocuklar için son derece eğitici ve öğretici olan Logiblocs Alarm Tech oyununu en uygun fiyatlar ile Mucit Panda web sitesinden satın alabilir ve tasarlamaya başlayın.
 

Çok Satan 5 Logiblocs Oyunu Hangisi?

Çocuklar için eğitici oyunlar üreten Logiblocs ürünlerinin yer aldığı kategoride diğerlerinden daha çok tercih edilen ve çok satan 5 Logiblocs oyununu sizler için Mucit Panda’ da bir araya getirdik. Logiblocs Alarm Tech, Logiblocs Alarm Tech, Logiblocs Secret Recorder, Logiblocs Smart Circuit, Logiblocs Alarm & Door Bell oyunlar çocukları için geliştirici oyunlar arayan ebeveynlerin en çok tercih ettiği oyunlardandır. Siz de bu oyunlar ve daha fazlası için Mucit Panda’ nın Logiblocs oyunları kategorisini ziyaret edebilir ve seçtiğinizi ürünleri sepetinize ekleyerek alışverişinizi tek tıkla tamamlayabilirsiniz.
 

Logiblocs Oyunları Fiyat Aralığı Nedir?

Logiblocs oyunlarının fiyatları, oyunun türüne göre değişiklik gösterebilir. Her bütçeye ve yaş aralığına uygun birden fazla oyunun fiyatlarına göz atabilmek için Mucit Panda. com’ u ziyaret edebilirsiniz. 5 yaş ve üzeri her çocuk için uygun bu eğitici oyunlar arasından çocuğunuzun ilgi alanına ve düzeyine uygun seti tercih edebilirsiniz. Sizlere özel indirimli fiyatlara sahip Logiblocs oyunlarına sahip olmak için zaman kaybetmeyin.