Kategori FiltresiLittle Hippo KitaplarıLittle Hippo  
Little Hippo
 

 


Little Hippo Kitapları Nelerdir?

Little Hippo kitapları , çocukların İngilizce öğrenmesine katkı sağlayacak şekilde tasarlanmış çocuk kitaplarıdır. Erken yaşta dil öğrenmeye başlamanın olumlu etkileri olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Dil öğrenmek için kullanılabilecek birçok yol bulunurken bunlardan en yararlısı kitaplar aracılığı ile dil öğrenmedir. Çocukların ilgi çekici çizimleri ve eğlenceli konuları sayesinde sıkılmadan okuyabileceği Little Hippo kitapları, İngilizce öğrenmeyi çok kolay hale getirecek. Arttırılmış gerçeklik ve etkileşimli öğrenme tekniği ile İngilizce öğrenmeyi mümkün hale getirecek Little Hippo çocuk kitaplarına Mucit Panda’ dan göz atabilirsiniz.
 

Little Hippo Kitapları Kaç Yaş için?

Little Hippo kitapları , 1 – 5 yaş arası her çocuk için uygundur. Bu yaş grubunda çocuklara sahip ebeveynlerin çocuklarının İngilizce öğrenmelerini sağlamak ve kitap okuma alışkanlıkları kazandırmak için tercih ettiği eğitici Little Hippo kitaplarını Mucit Panda’ nın web sitesi üzerinden en uygun fiyatlar ile görüntüleyebilirsiniz. Çocukların okumaktan ve dinlemekten keyif alacağı kitaplar bunun yanı sıra hayal gücünü genişletme, yaratıcılık kazandırma, dikkat dağınıklığını önleme, konsantre olmayı sağlama, çocukların duygularını ve düşüncelerini daha doğru ifade etmesini sağlama gibi birçok faydaya sahiptir.
 

Little Hippo Kitapları Eğitici Mi?

Arttırılmış gerçeklik ve ve etkileşimli öğrenme tekniği ile geliştirilmiş Little Hippo kitapları çocuklar için hem eğitici hem öğretici kitaplar arasında yer alır. Sayfalarında sembol olan sayfalar arttırılmış gerçeklik teknolojisi ile tasarlanmıştır ve telefonunuzda okutulduğunda sayfada yaşanan olaylar canlandırılarak çocuğunuzun hayal gücüne ve yaratıcılığına katkı sağlar. Bu keyifli aktivite sırasında İngilizce alfabeyi ve kelimleri öğrenme imkanı da sunan Little Hippo kitapları şimdi en uygun fiyatlar ile Mucit Panda’ da. Sizler de çocuklarınızın eğitimine ve gelişimine katkı sağlayacak bu kitaplara sahip olmak için zaman kaybetmeyin.
 

Eğlenceli Hippo Little Kitapları Hangileri?

Mucit Panda’ nın web sitesi üzerinde bir araya getirilen, ilgi çekici ve birbirinden eğlenceli konulara sahip Little Hippo kitapları geniş ürün çeşitliliğine sahiptir. Komik ve eğlenceli Little Hippo kitapları çocuklarının gelişimine katkı sağlarken sıkılmadan ve eğlenerek yapacağı bir aktivite arayışında olanlar ebeveynler için doğru adrestir. 1 – 5 yaş arası çocukların zevkine ve ilgi alanına uyabilecek birden çok Little Hippo kitaplarını Mucit Panda’ yı ziyaret ederek detaylıca inceleyebilir ve indirimli fiyatlar ile kütüphanenize ekleme imkanını yakalayabilirsiniz.
 

En Çok Tercih Edilen Little Hippo Kitapları Neler?

Çocuklarınıza İngilizce alfabeyi etkileşimli bir şekilde öğretecek Little Hippo Let's Learn: Alphabet, Kadife Tavşan Masalı, Kırmızı Başlıklı Kız Masalı, 1 ‘ den 20’ ye kadar olan İngilizce sayıları öğrenebileceğiniz. Little Hippo Let's Learn: Counting, Goldilocks ve Üç Ayıcık Masalı ve Üç Küçük Domuzcuk Masalı Mucit Panda web sitesinin en çok tercih edilen Little Hippo kitapları arasında öne çıkar.