Anna Sanat Müzesinde

5,0 (1 Yorum)

Ürün Kodu : MP33521
Model 9786050651607

 Listeme Ekle

Bu üründe 0,58 puan kazanacaksınız!

Yazarlar: Hazel Hutchins & Gail Herbert
Resimleyen: Lil Crump
Çeviren: Gizem Toy
Editör: Serkan Özcan
Yaş: 0-6 yaş 
Cilt Bilgisi: Süngerli Sert Kapak
Kağıt Bilgisi: Kuşe
Sayfa Sayısı: 32
Kitap Boyutları: 22 x 22 cm 
 
Anna için annesiyle sanat müzesini gezmek hiç eğlenceli değil. Müzedeki her şey eski ve sıkıcı, üstelik bir sürü kural var.
“Dokunmayın!” “Girmeyin!” “Sessiz olun!” Kendi kendine eğlenmeye çalışmak da etrafta müze görevlisi varken pek kolay değil.
Fakat gizli bir atölyeye tanık olmasıyla, Anna için bambaşka bir bakış açısının kapıları aralanıyor. Acaba Anna’nın sanat müzesi gezisinde bir şeyler değişecek mi?
Dünyanın farklı yerlerinde sergilenen birçok sanat eseriyle dolu bu büyüleyici kitap, bir çocuğun bir sanat müzesiyle tanışması için mükemmel bir başlangıç.
 
 
Yazarlar Hakkında;
 
Hazel Hutchins
Kanada’nın Alberta eyaletindeki bir çiftlikte doğmuş ve büyümüştür. Elliden fazla çocuk ve gençlik kitabının yazarıdır ve eserleri birçok dile çevrilmiştir. Gail Herbert ile birlikte yazdığı ve 2019 yılında Kanada Çocuk Kitapları Merkezi tarafından en iyi çocuk kitabı olarak gösterilen ve yine aynı yıl INDIES Ödülü’nü alan Anna Sanat Müzesinde çocuk kitabı ülkemizde Leylek Çocuk Kitapları tarafından yayımlanmıştır. 
 
Gail Herbert
2008 yılında Hazel Hutchins ile birlikte hazırladığı Mattland kitabıyla Marilyn Baillie Resimli Kitap Ödülü’nü alan yazar Gail Herbert’in yine Hazel Hutchins ile birlikte yazdığı Anna Sanat Müzesinde kitabı Leylek Çocuk Kitapları tarafından yayımlanmıştır. Eşiyle birlikte Ontario’da yaşamaktadır.

 

Yaş Grubu:3+ Yaş


Bu Ürünü Satın Alanların Tercih Ettiği Diğer Ürünler


ÇOK SATANLAR