Lego Vidiyo 43102 Candy Mermaid Beatbox

Ürün Kodu : MP34329
Model LGV43102
199,90 TL
169,92 TL %15 İndirimli
9 X 20,52 taksit seçenekleri ile


Ücretsiz Kargo 24 Saatte Kargoda Tükenmek Üzere
 Listeme Ekle

Bu üründe 1,70 puan kazanacaksınız!

Dans etmeyi ve performans sergilemeyi seven çocuklara müzik videosu dünyasının kapılarını açın. Bu LEGO® VIDIYO™ Candy Mermaid BeatBox (43102) ile oyun saatleri çok heyecan verici olacak. Ücretsiz uygulamayı indirerek pop müzik minifigürünü tarayın ve deniz kızının havalı sahne kimliğini ortaya çıkarın. Sonra çocuklar güvenli sosyal bildirimlerde başkalarıyla paylaşmak için kendi benzersiz müzik videolarını yaparken BeatBitleri tarayarak özel efektlere, meydan okumalara ve daha fazla şeye erişim sağlayın.
 
Taşınabilir eğlence;
Çocuklar LEGO parçalarını kullanarak BeatBox’ın stilini değiştirmeyi çok sevecek. Dondurma, deniz kızı kuyruğu veya gitar tasarımlarından birini seçebilir ya da kendi tasarımlarını yapabilirler. BeatBitleri ve minifigürü koyacak yeri olan BeatBox katlanabilir, bu nedenle taşımak için ideal bir oyuncaktır.
 
Müzik deneyimleri yaratın;
LEGO VIDIYO setleri güvenli bir sosyal oyun deneyimi sunarak çocukların kendi müzik videolarının yönetmenleri, prodüktörleri veyıldızları olmalarını sağlar. Müzikal karışımlar, eğlenceli karakterler, şarkılar, dans hareketleri ve inanılmaz efektlerle dolu videolar yaparken yaratıcılıkların nasıl geliştiğini görün.

 

Yaş Grubu:7+ Yaş


Bu Ürünü Satın Alanların Tercih Ettiği Diğer Ürünler


ÇOK SATANLAR