Lego Technic 42118 Monster Jam Digger

Ürün Kodu : MP33598
Model LMT42118

 Listeme Ekle

Bu üründe 3,33 puan kazanacaksınız!

Monster Jam® kamyonlarını seven erkek ve kız çocuklar için eğlenceli bir oyuncak ya da hediye mi arıyorsunuz? LEGO® Technic Monster Jam Grave Digger® 42118 çek-bırak kamyon, çocukların çok seveceği özelliklerle doludur. Orijinal özellikler arasında hayalet ve ateş detaylı Grave Digger grafikleri, ayrıca devasa lastikler, hareketli bir bayrak ve kırmızı farlar bulunur. Çocuklar dünyanın gelmiş geçmiş en ünlü ve simgeleşmiş canavar kamyonlarından biriyle efsanevi hareketleri canlandırırken Monster Jam’in heyecan verici dünyasının canlanışını izleyin.
 
2’si 1 arada muhteşem bir oyuncak
Yeni bir zorlu hedefe hazır mısınız? Harika bir haber! Grave Digger modeli, daha da fazla yapım eğlencesi için bir arazi jipine dönüştürülebilir. Ücretsiz LEGO Building Instructions uygulamasındaki INstructions PLUS'a göz atın. Bu interaktif rehberde, çocukların modeli yapmasına yardımcı olan yakınlaştırma ve döndürme araçları bulunur.
 
Yeni nesil mühendislere ilham verin
LEGO Technic evreni, gerçeği gibi görünen ve çalışan araçlarla genç LEGO hayranlarına mühendislik ve mekaniğe mükemmel bir giriş sunar.

 

Yaş Grubu:7+ Yaş


Bu Ürünü Satın Alanların Tercih Ettiği Diğer Ürünler


ÇOK SATANLAR