Lego Technic 42107 Ducati Panigale V4 R

Ürün Kodu : MP35261
Model LMT42107

 Listeme Ekle

Bu üründe 5,67 puan kazanacaksınız!

Tarz, incelik, performans. Nefes kesen görünümüyle bu LEGO Technic  42107 Ducati Panigale V4 R, orijinalin ruhunu ve tasarımını yakalar. LEGO Technic tarihinde farklı hızları ve teknikleri keşfetmek için bir vites kutusu içeren ilk model motosiklettir. Diğer şaşırtıcı özellikler arasında direksiyon, gerçekçi hareket için ön ve arka süspansiyon, ayrıca ön ve arka disk frenler bulunur.
 
Şaşırtıcı detaylar Ducati'nin ruhunu yansıtıyor
Ducati hayranları, bu muhteşem motosiklet kopyasındaki ayrıntılara gösterilen ilgiyi takdir edecekler. Bir destek ayağı, egzoz borusu, ön cam ve gösterge paneli, bu modeli oyuncağı tam boyutlu versiyona böylesine gerçekçi kılan küçük ayrıntıları ekler. Ve tabii ki, klasik kırmızı renk şeması, herhangi bir Ducati hayranının nabzını hızlandıracağından emin.
 
LEGO Technic model oyuncaklarla inşa edin ve öğrenin
LEGO Technic evreninin bir parçası olan bu motosiklet modeli kiti, sürükleyici ve ödüllendirici bir yapım deneyimi sağlar. Gerçekçi özelliklerle, inşaatçıları, dişli mekanizmalarının nasıl çalıştığını keşfederken mühendislik dünyasıyla tanıştırır.
 
• İnşa etmek, keşfetmek ve sergilemek için ünlü Ducati Panigale V4 R'nin bir temsili. LEGO Technic  hayranları ve motosiklet meraklıları, bu çarpıcı bina meydan okumasına bayılacak.
• Bu ikonik motosikleti oluşturan özellikler ve işlevler hakkında benzersiz bir fikir edinmek için kendi Ducati Panigale V4 R'nizi oluşturun. Ayrıca LEGO Technic  motosikletler için bir ilk olan 2 vitesli bir dişli kutusu içerir.
• Gerçekçi model hareketi için ön ve arka süspansiyonlu bir Ducati Panigale V4 R'ye sahip olmanın heyecanını yeniden yaratın. Klasik kırmızı renk düzeni, motosiklete gerçek İtalyan havasıyla hayat veriyor.
• Motosiklet hayranları için en iyi hediyeleri mi arıyorsunuz? Bu harika bir seçim. Ayrıca, bir motosikletin nasıl çalıştığını görmekten heyecan duyacak 10 yaş üstü LEGO Technic  hayranları için süper bir meydan okumadır.
• Bu göz alıcı model (42107) ekranda çarpıcı görünüyor. Boyutları, gerçek hayat modelinin gerçek bir temsilini verecek şekilde tasarlanmıştır. 12 ”(32cm) uzunluğunda, 6” (16cm) yüksekliğinde ve 3 ”(8cm) genişliğindedir.
• Bu Ducati motosiklet oyuncağı için pil gerekmez. İhtiyacınız olan tek şey tutku, hayal gücü ve yeni bir şey keşfetme arzusudur.
• Bu harika LEGO setiyle başlamak çok kolay. Kutuyu açmanız yeterlidir ve takip etmesi kolay talimatlar bulacaksınız, böylece Ducati oyuncak motosikleti hemen başlayabilir.
• LEGO Technic  mühendislik oyuncakları, çocukların ve yetişkinlerin mühendislik dünyasını keşfetmelerine yardımcı olmak için gerçekçi hareket ve mekanizmalar içeren, sürükleyici ve ödüllendirici bir yapım deneyimi sağlamak için tasarlanmıştır.
• Kalite önemlidir. Bu nedenle, LEGO yapı kitlerinin en yüksek endüstri standartlarını karşıladığını ve her seferinde kolayca bağlanmalarını sağladığını bilmek güzel - 1958'den beri bu şekilde.
• LEGO Technic  plastik model oyuncaklar, adım adım atılır. Her bir yapı oyuncağının en yüksek küresel güvenlik ve kalite standartlarını karşıladığından emin olmak için her biri kapsamlı bir şekilde test edilir.
 
Parça Sayısı: 646

Bu Ürünü Satın Alanların Tercih Ettiği Diğer Ürünler


ÇOK SATANLAR