Lego Super Mario 71402 Karakter Paketleri - Seri 4 Yapım Seti

Ürün Kodu : MP36528
Model LSM71402

 Listeme Ekle

Bu üründe 0,47 puan kazanacaksınız!

6 yaş ve üzeri için koleksiyonluk oyuncak Karakter Paketleri – Seri 4 (71402) ile daha da aksiyon dolu seviyeler yapın. Her pakette Aksiyon etiketli, parçalarla yapılan gizemli bir karakterle birlikte sergileme standı olarak ya da oyunu geliştirmek için kullanılabilecek küçük bir model bulunur. Koleksiyonluk LEGO® Super Mario™ karakteri bulunur: Mechakoopa, Para-Biddybud, Stingby, Bully, Freezie, Ant Trooper, Goombrat, Coin Coffer, Scaredy Rat ve bir baby penguin. Her biri, interaktif oyunlar için gerekli bir Başlangıç Seti (71360 veya 71387) ile birlikte kullanmak için tasarlanmıştır.
 
Basılı ve dijital talimatlar
Çocuklara her zaman hediye edilebilecek bu eğlenceli paketlerin her birinde bir yapım rehberi bulunur. ayrıca yardımcı LEGO Super Mario uygulamasında talimatları ve yapım deneyimini ekstra eğlenceli hale getiren dijital görüntüleme araçlarını bulabilirsiniz.
 
Sınırlar olmadan oynayın
LEGO Super Mario oyun setleri, Super Mario™ karakterlerini gerçek dünyaya taşır. Başlangıç Setleri, Ek Macera Setleri ve Güçlendirme Paketleri, oyuncuların sınırsız seviyeler yapmasına, genişletmesine ve değiştirmesine olanak tanır.

 

Yaş Grubu:6+ Yaş


Bu Ürünü Satın Alanların Tercih Ettiği Diğer Ürünler


ÇOK SATANLAR