Lego Super Heroes 76190 Iron Man: Iron Monger Mayhem

Ürün Kodu : MP35259
Model LSS76190

 Listeme Ekle

Bu üründe 3,82 puan kazanacaksınız!

Muhteşem LEGO Marvel Iron Man: Iron Monger Kaosu (76190) ile sınırsız yaratıcı rol oyunlarının keyfini çıkarırken genç süper kahramanları büyük savaş aksiyonu bekliyor.
 
Devasa Iron Monger zırhı
İlk Marvel Studios Iron Man filminden klasik sahnelere dayalı bu heyecan verici ve sürükleyici yapım oyuncağı, Marvel’ın en ünlü eserlerinden biri olan Iron Monger zırhıyla çocukların hayal güçlerini destansı maceralara çıkarır. Çocuklar zırhın sağ kolundaki 6’lı mermi atıcıyı ve sol kolundaki 3’lü mermi atıcıyı ateşlemek için zırhı döndürüp hareket ettirdikçe ark reaktörü parlar. Çocuklar Pepper’ı kurtarmak için Iron Man’in güç silahlarıyla ateşe karşılık verebilir ve bu mekanik canavarı yenebilir.
 
Süper kahraman minifigürlü havalı LEGO Avengers seti
Koleksiyonluk araçlar, robotlar, minifigürler, silahlar ve cihazlarla LEGO Marvel Avengers yapım oyuncakları, çocukların en sevdikleri Marvel filmlerinden en iyi sahneleri canlandırmasına olanak tanır ve hayal gücüne dayalı süper kahraman oyunlarıyla dolu heyecan verici bir evrenin kapısını açar.
 
Hareketli kol ve bacakları ve havalı silahlarıyla LEGO Marvel Iron Man: Iron Monger Kaosu (76190), dev boyutlarda sınırsız hayali robot savaşlarına ilham verir.
Iron Man, Obadiah Stane ve Pepper Potts minifigürleri dahildir. Robotun sağ kolunda 6’lı mermi atıcı, sol kolunda 3’lü mermi atıcı ve göğsünde karanlıkta parlayan bir ark reaktörü bulunur.
 
Parça Sayısı: 479

Bu Ürünü Satın Alanların Tercih Ettiği Diğer Ürünler


ÇOK SATANLAR