Lego Super Heroes 76186 Black Panther Dragon Flyer

Ürün Kodu : MP35111
Model LSS76186
219,90 TL
197,91 TL %10 İndirimli
9 X 23,90 taksit seçenekleri ile


Ücretsiz Kargo 24 Saatte Kargoda
 Listeme Ekle

Bu üründe 1,98 puan kazanacaksınız!

Genç süper kahramanlar, Marvel filmlerinin en ünlü uçaklarından biri olan LEGO Marvel Black Panther Ejderha Uçağı (76186) ile Marvel Studios Avengers: Endgame filminden hava savaşlarını canlandırabilir.
 
Üstün süper kahraman savaş uçağı
Black Panther’in efsanevi uçağının bu aslına uygun modeli, çocuklara hem oynarken hem de sergilerken en iyisini sunmak için tasarlanmış göz alıcı bir settir. Bu fütüristik Wakanda uçağının ileri, geri, yukarı ve aşağı hareket eden 4 ayarlanabilen kanadı, 2 mermi atıcısı ve bir minifigürün kontrollere oturabileceği açılan bir kokpiti bulunur. Bu set, yaratıcı oyunları teşvik etmek için 3 minifigür içerir: Black Panther, kız kardeşi Shuri ve güç silahı olan kötü Chitauri savaşçısı.
 
LEGO Marvel Black Panther Ejderha Uçağı (76186), Marvel filmlerinin en ünlü uçaklarından birini genç süper kahramanların ellerine veriyor.
Yaratıcı oyunları teşvik etmek için 3 minifigür içerir: Black Panther, kız kardeşi Shuri ve güç silahlı kötü Chitauri savaşçısı. Parçalarla yapılan Ejderha Uçağı, 2 mermi atıcıya sahiptir. Çocuklar Marvel filmlerinin yüksek hızlı aksiyonunu canlandırırken uçağın 4 kanadını ileri, geri, yukarı ve aşağı hareket ettirebilir, mermi atıcıları ateşleyebilir ve düşmanın silahından kaçabilir.
 
Parça Sayısı : 202

 

Yaş Grubu:8+ Yaş


Bu Ürünü Satın Alanların Tercih Ettiği Diğer Ürünler


ÇOK SATANLAR