Lego Star Wars 75283 Armored Assault Tank (AAT) V29

Ürün Kodu : MP32819
Model LSW75283

 Listeme Ekle

Bu üründe 5,95 puan kazanacaksınız!

Star Wars: Klon Savaşları Zırhlı Hücum Tankı (AAT) yapım seti (75283) ile saatler süren destansı savaş aksiyonunun keyfini çıkaracak. AAT, eğlenceli ve yaratıcı oyunlara ilham vermek için içinde Savaş Droidlerine yer olan açılan kapaklar, LEGO minifigürleri, 2 yaylı atıcı ve yükselen toplu dönen bir taret gibi pek çok gerçekçi detaya sahiptir.
501. Lejyon, Savaş Droidlerine karşı!
Aksiyon dolu bu set, oyunlara ilham vermek için 2 LEGO Star Wars™ minifigürü – Ahsoka Tano veAhsoka’nın Klon Trooper’ı – AAT Sürücüsü Savaş Droidi ve Savaş Droidi LEGO figürlerini içerir. Tüm LEGO Star Wars hayranlarının koleksiyonuna eklemek isteyeceği muhteşem bir hediye fikri olan bu oyuncak yapım seti, tek başına ya da arkadaşlarla oynamak için idealdir.
*Çocuklara yönelik bu muhteşem Zırhlı Hücum Tankı (AAT) LEGO® yapım oyuncağıyla (75283) Star Wars: Klon Savaşları’ndan 501. Lejyon ile Savaş Droidi arasındaki heyecan verici çatışmaları canlandırın. Bu set, aksiyon dolu hikayelere ilham vermek için 2 LEGO® Star Wars™ minifigürü – Ahsoka Tano ve Ahsoka'nın Klon Trooper'ı – AAT Sürücüsü Savaş Droidi ve Savaş Droidi LEGO figürlerini ve 2 Işın Kılıcı dahil harika silahları içerir.
*AAT yapım oyuncağının savaş oyunlarına ilham verecek 2 yaylı atıcı, yükselen toplu dönen bir taret, içine Savaş Droidlerini koymak için açılan ön ve arka kapaklar gibi pek çok harika özelliği bulunur
*AAT yapım oyuncağının yüksekliği 12 cm, uzunluğu 21 cm ve genişliği 14 cm'dir.

 

Yaş Grubu:7+ Yaş


Bu Ürünü Satın Alanların Tercih Ettiği Diğer Ürünler


ÇOK SATANLAR