img img
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Lego Speed Champions 76903 Chevrolet Corvette C8.R Race Car and 1968 Chevrolet Corvette

Marka :
Ürün Kodu: MP35109
Model LSR76903

LEGO Speed Champions Chevrolet Corvette C8.R Yarış Arabası ve 1968 Chevrolet Corvette (76903) seti, yüksek performanslı otomobil hayranları için mükemmel bir hediyedir. Çocuklar ve otomobil tutkunları, farklı dönemlerden 2 çığır açan Corvette arabayı keşfedebilir ve koleksiyonlarına katabilir. Gerçekçi detaylarla dolu bu efsanevi arabaları yapmak eğlenceli, sergilemek harika, yarıştırmak muhteşemdir!
 
Tıpkı gerçeği gibi
Bu Speed Champions oyun setindeki araçlar, geniş şasileri sayesinde 2 koltuklu bir kokpite ve daha da fazla orijinal detaya sahiptir. Giyinmiş ve başlamaya hazır 2 Chevrolet sürücüsü minifigürüyle, efsanevi yarış pisti aksiyonu için sahne hazır.
 
En iyi yarış arabası setleri!
LEGO Speed Champions setleri, dünyanın en yenilikçi ve en tanınmış otomobillerinin aslına uygun modellerini sunar. Sergilemek için mükemmel olan bu koleksiyonluk modeller, ayrıca Speed Champions serisinden diğer araçlara karşı heyecan verici yarışlar yapmak için de harikadır.
 
Bu LEGO Speed Champions Chevrolet Corvette C8.R Yarış Arabası ve 1968 Chevrolet Corvette (76903) oyun seti, çocuklar ve yüksek performanslı araba ve yarış pisti meraklıları için mükemmeldir.
Kutuda ne var? 2020 Chevrolet Corvette C8.R Yarış Arabası ve 1968 Chevrolet Corvette’in havalı bir modelini yapmanız için gereken her şey, ayrıca yarış tulumlu, kasklı ve ingiliz anahtarlı 2 sürücü minifigürü.
Çocuklar ve araba tutkunları, modelleri yaparken 2 gerçek Corvette’in yapılışını keşfedebilir, sonra da sergileyebilir ya da efsanevi Speed Champions yarışları düzenleyebilir.
Bu 512 parçalı LEGO Speed Champions oyun seti, 8 yaş ve üzeri erkek ve kız çocuklar ile yüksek performanslı otomobil tutkunları için harika bir yılbaşı, doğum günü ya da özel gün hediyesidir.
İki koleksiyonluk oyuncak yarış arabası da evde oynamak ya da yanında taşımak için idealdir. Corvette C8.R’nin yüksekliği 4 cm, uzunluğu 16 cm, genişliği 7 cm’dir.
Bu oyun seti için pil gerekmez. Çocukların hayal gücüyle çalışır, bu yüzden pit stop yapmaya gerek yoktur!
 
Parça Sayısı : 512

 

Yaş Grubu:8+ Yaş