Lego Harry Potter 76389 Hogwarts Chamber of Secrets

Ürün Kodu : MP35248
Model LSH76389

 Listeme Ekle

Bu üründe 13,50 puan kazanacaksınız!

LEGO Harry Potter Hogwarts Sırlar Odası (76389) oyun seti, keşfedici oyunlar oynamak ve sergilemek için ideal, etkileyici bir koleksiyonluk oyuncaktır.
 
Orijinal film detayları
Bu çok yönlü set, Harry Potter filmlerinden bilinen odalar, büyüleyici özellikler ve tanıdık karakterler içerir. Büyük Salon’da 2 uzun masa, Dumbledore’un altın baykuşlu kürsüsü ve seçmen şapka gibi orijinal aksesuarlar bulunur. Tıpkı filmlerdeki gibi Sırlar Odası’nın yuvarlak bir girişi vardır ve büyük heykelin ağzı açıldığında Basilisk yılanının odaya girdiği koridor ortaya çıkar. Yaratıcı oyun ve sergileme olanakları için 10 minifigür dahildir: Harry Potter, Ginny Weasley, Tom Riddle, Colin Creevey, Justin Finch-Fletchley, Luna Lovegood, Gilderoy Lockhart, Albus Dumbledore, Profesör Sinistra ve Neredeyse Kafasız Nick. Koleksiyonluk ödüller de var: yıl dönümüne özel altın Voldemort minifigürü ve 6 rastgele büyücü kartı karosu.
 
Bu büyük, modüler LEGO Harry Potter Hogwarts Sırlar Odası (76389) oyun seti, Harry Potter filmlerinin hayranlarını büyüleyecek çok yönlü, çarpıcı bir oyuncaktır.
10 minifigür: Harry Potter, Ginny Weasley, Tom Riddle, Colin Creevey, Justin Finch-Fletchley, Luna Lovegood, Gilderoy Lockhart, Albus Dumbledore, Profesör Sinistra ve Neredeyse Kafasız Nick.
Özelliklerle dolu çok sayıda oda ve tanıdık minifigürler, çocuklara en sevdikleri film sahnelerini canlandırmaları ve kendi yeni hikayelerini oluşturmaları için sınırsız olasılık verir.
Bu büyülü modüler sistem, 9 yaş ve üzeri çocukların odalar eklemeye devam ederek Hogwarts Şatosu’nun tamamını yapmalarına olanak tanır.
 
Yüksekliği 40 cm, genişliği 40 cm ve derinliği 11 cm olan bu set, ekstra eğlence için diğer LEGO Harry Potter setlerine kolayca bağlanabilir.
Neredeyse Kafasız Nick, karanlıkta parlayan özel bir minifigürdür. Hareketli Basilisk’in açılan ağzı, 2 dönen eklemli başı ve yeri değiştirilebilen 3 parçadan oluşan kuyruğu bulunur.
LEGO Voldemort ile büyünün 20. yılını kutlamak için özel bir altın Ron Weasley minifigürü içerir. Ayrıca çocukların koleksiyon yapması için 6 rastgele büyücü kartı karosu bulunur (toplam 16 kart vardır).

Bu Ürünü Satın Alanların Tercih Ettiği Diğer Ürünler


ÇOK SATANLAR

Yorum Yıldızları(7)
Yorum Yıldızları(3)
Yorum Yıldızları(4)
Yorum Yıldızları(3)
Yorum Yıldızları(2)

Mega Bloks First Builders Safari Hayvanları (14 Parça)


Sepette %10 İndirimli

99,99 TL 84,99 TL 15%