Lego Friends 41440 Heartlake City Bakery

Ürün Kodu : MP35131
Model LGF41440

 Listeme Ekle

Bu üründe 1,70 puan kazanacaksınız!

Çocukların Heartlake City Pastanesi (41440) ile yapım becerilerini geliştirmelerini sağlayın. Bu basit kafe setiyle çocuklar LEGO Friends Stephanie ve Olivia’ya katılarak lezzetli yiyeceklerini sergileyebilir ve arkadaşlarıyla paylaşabilir.
 
Model yapmayı öğrenin
4 yaş ve üstüne yönelik bu LEGO pastane seti, çocukların harika bir oyun deneyimi yaşaması için ilgi çekici detaylarla doludur. Her yapım parçası paketi, çocukların oyuna hemen başlamasını sağlamak için yapabilecekleri tam bir model ve karakter içerir! Ayrıca çocuklara kısmen yapılmış bir taban sunan 2 Başlangıç Yapım Parçası bulunur.
 
Aileler için çok eğlenceli
2+ setleri, yetişkinlerin çocuklarla yapım eğlencesini paylaşmasının mükemmel yoludur. Başlamak çok kolay – bu set, basılı talimatların yanı sıra Instructions PLUS ile birlikte gelir. Ücretsiz LEGO Yapım Talimatları uygulamasında bulunan bu özellik, yakınlaştırma, hayalet ve döndürme araçlarıyla çocukların yapım sürecini anlamasına yardımcı olur. Ayrıca istedikleri zaman kaldıkları yerden devam edebilmek için ilerlemelerini kaydedebilirler.
 
 
Parça Sayısı: 99

 

Yaş Grubu:4+ Yaş


Bu Ürünü Satın Alanların Tercih Ettiği Diğer Ürünler


ÇOK SATANLAR