Lego Duplo 10961 Airplane and Airport

Ürün Kodu : MP35121
Model LED10961
299,90 TL
254,91 TL %15 İndirimli
9 X 30,79 taksit seçenekleri ile


Ücretsiz Kargo 24 Saatte Kargoda Tükenmek Üzere
 Listeme Ekle

Bu üründe 2,55 puan kazanacaksınız!

Baba, kız çocuk ve pilot olmak üzere 3 DUPLO figürü, tavanı çıkarılabilen bir uçak ve bagaj kaydıraklı dönen bir kontrol kulesi bulunur.
Ayıcık, bayrak ve açılan bavul gibi eğlenceli aksesuarlar, hava seyahati oyunlarına ekstra gerçekçilik katar.
Uçak yolculuğu ve aile ziyaretleri hakkında hayali hikayeleri canlandırmak, anne babaların ve okul öncesi çağdaki çocukların inanılmaz maceraları, heyecan verici aktiviteleri ve değerli gelişimsel aşamaları paylaşmalarına olanak tanır.
Uçakları çok seven 2 yaş ve üzeri bir çocuğa eğlence dolu bir hava seyahati oyun seti mi arıyorsunuz? LEGO DUPLO Kasabası Uçak ve Havaalanı, genç hayal güçlerini kalkışa geçirecek!
Oyun setinin yüksekliği 22 cm, genişliği 38 cm, derinliği 29 cm’dir ve daha da fazla yaratıcı oyun olasılıklarına ilham vermesi için diğer LEGO DUPLO setleriyle kolayca birleştirilebilir.
Açık ve basit yapım talimatları, yaratıcı yapım sürecine ekstra bir eğlence katmak için setten parçaları içeren resimli basit bir hikaye içerir.
Tüm LEGO DUPLO oyun setleri, anne babaların minikleriyle paylaşabileceği açık uçlu gelişimsel oyunları teşvik edecek hayal gücü geniş özelliklerle uzmanca tasarlanmıştır.
 
Parça sayısı: 28

 

Yaş Grubu:2+ Yaş


Bu Ürünü Satın Alanların Tercih Ettiği Diğer Ürünler


ÇOK SATANLAR