Lego DuploLego Duplo   LEGO DUPLO , minik ellere özel olarak üretilmiş okul öncesi serisi yapı parçalarıdır. Kolayca birbirine geçebilen büyük parçalı yapı elemanlarından oluşur. 2-6 yaş arası kız ve erkek çocuklara hitap eder. Küçük çocuklar için DUPLO parçaları, hayvanlar ve karakterlerle oynamak büyük bir eğlence kaynağıdır. LEGO’ya küçük yaşta başlayan ve alışan çocuklar, ilerleyen yaşlarında da gelişim süreçlerini pozitif yönde etkileyen bu yararlı oyuna devam etmektedirler.

 


Lego Duplo Nasıl Oynanır?

Lego Duplo , diğer Lego tasarımlarında olduğu gibi birleştir oyna setlerindendir. Bir araya getireceğinizi birçok parça sonucu oluşan tasarımla dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz. Çocukların ilgisini çekecek kamyonlar, arabalar, trenler, motorları Lego Duplo parçalarını bir araya getirerek tasarladıktan sonra hayal güçlerini kullanarak birçok farklı oyun kurgulayabilirler. Eğitici ve öğretici oyun setleri arasında ebeveynlerin favorisi olarak öne çıkan Lego Duplo ’ yu oynamak çok kolay. Normalden iki kat büyük parçaları yönergelere göre bir araya getirin ve ortaya çıkan tasarımınızla farklı oyun dünyaları kurgulayın.
 

Lego Duplo Lunapark Kaç Yaş içindir?

Lego Duplo Lunapark, birbirinden farklı şekil ve renklerde parçalar içeren çocukların hayal güçlerini ortaya çıkartacak en çok satılan oyuncak çeşitleri arasında öne çıkar. 2 yaş ve üzeri her çocuğun severek oynayacağı Lego Duplo Lunapark, büyük parçalar içerdiğinden miniklere çok zorlanmadan ve sıkılmadan tasarımlarını ortaya çıkarma imkanı sunar. Ortaya çıkaracakları dönme dolaplar, kaydıraklar, dondurma stantları ve çok daha fazla içerik ile tasarımları bittikten sonra lunaparkların tadını doyasıya çıkaracaklar. 106 parçadan oluşan Lego Duplo Lunapark en uygun fiyatlar ile Mucit Panda’ nın web sitesinden alınır.
 

Lego Duplo Aile Evi İçerisinde Neler Bulunur?

Lego Duplo’ nun en çok satılan oyun setleri arasında yer alan Aile Evi içerisinde birbirinden farklı renk ve şekilde yer alan 69 parçayı bir araya getirerek kendi evinizi tasarlayabilirsiniz. 2 yaş ve üzerindeki çocukların kullanımına uygun olan Lego Duplo Aile Evi’ ni tamamladıktan sonra sınırsız oyun fırsatına sahipsiniz. Evin içinde oynanacak oyunlar kurgulamak çocukların hayal güçlerini ve yaratıcılıklarını arttırıcı etkilere sahiptir. Ebeveynlerin en çok önerdiği Lego Duplo Aile Evi seti ve daha fazlasına indirimli fiyatlar ile sahip olma imkanını kaçırmamak için Mucit Panda’ nın web sitesini ziyaret edin.
 

En Lego Duplo Ne Demek?

Lego Duplo, normal lego parçalarından iki kat büyük tasarlanmış parçalara sahip olan ve çocuklar için en keyifli aktivitelerden biridir. Daha büyük olmaları sayesinde çocukların daha rahat oynayabileceği Lego Duplo, çocuklar için özel olarak tasarlanmıştır ve miniklerin yaratıcılıklarına katkıda bulunmayı amaçlar. Çocukların hayal güçlerini geliştirecekleri Lego Duplo ile kendilerine ait kamyonlar, aile evleri, trenler ve ya hayvanat bahçeleri tasarlayarak el becerilerini geliştirirken miniklerin sıkılmadan eğlenceli vakit geçirmelerini sağlar. Okul öncesi çocuklara sahip ebeveynlerin en çok tercih ettiği aktivite Lego Duplo şimdi birbirinden farklı model ve tasarımlar içeren en uygun fiyatlar ile Mucit Panda’ da.

 

Lego Duplo Tren Kaç Parça?
Lego Duplo Tren, okul öncesi çağdaki çocukların motor becerilerini geliştirmesine yardımcı olan setlerdendir. 21 parçadan oluşan Lego Duplo Tren ile çocuğunuzun hayal gücünün ve maceranın sınırlarını zorlamasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz kargo imkanı ile ayağınıza kadar gelecek Lego Duplo Tren, Mucit Panda’ dan alınır.