Lego Dots 41922 Cool Cactus Bracelet

Ürün Kodu : MP35166
Model LGD41922
69,90 TL
62,91 TL %10 İndirimli
9 X 7,60 taksit seçenekleri ile


24 Saatte Kargoda
 Listeme Ekle

Bu üründe 0,63 puan kazanacaksınız!

Doğayı seven çocuklar, bu şık LEGO DOTS Havalı Kaktüs Bileklik (41922) yapım setini yapıp takmaya bayılacak! Bu yaratıcı oyuncak setinde büyük küçük her bileğe uygun, ayarlanabilen esnek bir şeritle özel kaktüs baskılı parçalar dahil 32 renkli DOTS parçası bulunur. Kolay, sezgisel bir süreç olacak şekilde tasarlanmıştır, böylece çocuklar giysilerine ya da ruh hallerine uygun kendi bilekliğini tasarlayabilir.
 
Oynamanın yanlış yolu yok
Bu kişiye özel takı yapma setinin en güzel yanı, çocuklara kendini ifade etmeyi keşfetme ve istedikleri gibi süsleme şansı vermesidir. Bu eğlenceli bileklikle ve tüm diğer LEGO DOTS oyuncak setleriyle her şey yapılabilir, büyüsü bir çocuğun hayal gücünde saklıdır. Farklı bileklik seçenekleri, her zaman için harika bir sürpriz ödüldür.
 
Yaratıcı bir çocuğa, bu eğlenceli LEGO DOTS Havalı Kaktüs Bileklik (41922) oyuncak setiyle sürpriz yapın ve sınırsız tasarım olasılığının olduğu eğlenceli bir yolculuğa çıkarın.
Benzersiz takıları sergileyin! Çocuklar ince, ayarlanabilir bilekliği 32 renkli DOTS parçasıyla süslerken kendilerini ifade becerilerini geliştirir. Paketi açar açmaz oyun başlar!
 
Parça Sayısı: 33

 

Yaş Grubu:6+ Yaş


Bu Ürünü Satın Alanların Tercih Ettiği Diğer Ürünler


ÇOK SATANLAR