Lego City 60302 Wildlife Rescue Operation

Ürün Kodu : MP35094
Model LSC60302
999,90 TL
899,91 TL %10 İndirimli
9 X 108,68 taksit seçenekleri ile


Ücretsiz Kargo 24 Saatte Kargoda
 Listeme Ekle

Bu üründe 9,00 puan kazanacaksınız!

Bu çok modelli LEGO City Vahşi Hayvan Kurtarma Operasyonu (60302) oyun seti, havalı bir vinçli helikopter, paletli araç, toprak kayması fonksiyonlu savana sahnesi ve veteriner istasyonu gibi muhteşem özelliklerle doludur.

Saatler süren heyecan verici hayvan kurtarma eğlencesi için oyuncak filleri, timsahları, maymunu ve kurtarma ekibini eklemeniz yeterli.
 
6 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir yapım ve oyun deneyimiBu LEGO City setinin kolay anlaşılır yapım talimatlarını kutuda bulabilirsiniz.
Ya da akıllı telefonlar ve tabletler için ücretsiz LEGO Yapım Talimatları uygulamasındaki Instructions PLUS’ı indirebilirsiniz.
İnanılmaz görüntü yakınlaştırma ve döndürme özelliklerine sahip bu interaktif yapım kılavuzu, çocukları kısa sürede usta model yapıcılara dönüştürür!Çocukları aksiyonun merkezine taşıyınLEGO City Vahşi Hayvan oyun setleri, yaratıcı oyunları teşvik eden simgeleşmiş hayvanlar, gerçekçi sahneler, detaylı araçlar ve ilham verici karakterler içerir.
Çocuklar, hayatı eğlenceli ve heyecan verici bir şekilde betimleyen hikayelerde ve senaryolarda sıradan kahramanlara dönüşür.
 
Parça Sayısı : 525

 

Yaş Grubu:6+ Yaş


Bu Ürünü Satın Alanların Tercih Ettiği Diğer Ürünler


ÇOK SATANLAR