Lego City 60273 Police Driller Chase

Ürün Kodu : MP35149
Model LSCT60273

 Listeme Ekle

Bu üründe 1,80 puan kazanacaksınız!

Oyuncak araçları seven ve popüler LEGO City Maceraları çizgi dizisinin hayranı olan çocuklar, eğlence dolu bu LEGO City Elit Polis Delici Takibi oyun setine bayılacak.
Zırhlı bir polis arabası ve bankaya giren maden delicisi, ayrıca LEGO City TV karakterleri Sam Grizzled ve hırsız Hacksaw Hank ile dur durak bilmeyen aksiyon garanti.
Çocuklar için harika bir yapım seti Bu LEGO City oyun seti, kolay anlaşılır yapım kılavuzu içerir ve akıllı telefonlar ve tabletler için ücretsiz LEGO Building Instructions uygulamasının bir parçası olan Instructions PLUS talimatları da bulunur.
LEGO City Maceraları çizgi dizi kahramanı Sam Grizzled ve hırsız Hacksaw Hank minifigürleri, harika bir oyuncak polis arabası, banka soyan maden delicisi ve çalıntı banka kasasıyla aksiyon dolu hırsız yakalama eğlencesi için sahne hazır.
Çocuklar bu setteki karakterleri ve arabaları diğer orijinal LEGO oyun setleriyle birleştirerek oynamak ya da sergilemek için kendi benzersiz eserlerini oluşturabilir.
Yapıldığında Sam Grizzled'ın polis arabasının yüksekliği 4 cm, uzunluğu 11 cm ve genişliği 5 cm'dir, Hacksaw Hank'in maden delicisinin yüksekliği 5 cm, uzunluğu 17 cm ve genişliği 6 cm’dir.
Pile gerek yok!
Bu harika oyuncak çocukların hayal güçleriyle çalışır, böylece oyunlar hemen başlar.
Tüm LEGO City oyun setleri, tüm LEGO yapım parçalarının tutarlı, birbiriyle uyumlu olması ve her seferinde kolayca takılıp çıkarılması için en yüksek sektör standartlarına ve kalite kriterlerine uygundur.
 
Parça Sayısı: 179

 

Yaş Grubu:5+ Yaş


Bu Ürünü Satın Alanların Tercih Ettiği Diğer Ürünler


ÇOK SATANLAR

Yorum Yıldızları(7)
Yorum Yıldızları(3)
Yorum Yıldızları(4)
Yorum Yıldızları(3)
Yorum Yıldızları(2)

Mega Bloks First Builders Safari Hayvanları (14 Parça)


Sepette %10 İndirimli

99,99 TL 84,99 TL 15%