Lego 76167 Marvel Avengers Iron Man Armory V29

Ürün Kodu : MP32816
Model LSS76167

 Listeme Ekle

Bu üründe 2,12 puan kazanacaksınız!

Savaşmak için 2 düşman işgalci ve sürmek için süper havalı bir hot rod arabayla LEGO® Marvel Avengers Iron Man Cephaneliği (76167), süper kahraman hayranlarına hayali rol oyun olasılıklarıyla dolu, çok yönlü bir oyun seti sunar.
Marvel Avengers filmlerinin popüler süper kahramanı Iron Man ile çocukları model yapmaya, hayal kurmaya ve açık uçlu hikayeleri canlandırmaya teşvik edin. 2 kötü adam, güçlendirilmiş bir araba, 2 muhteşem Man kostümü, minifigür, mini Iron Man prototip figürü ve parçalarla yapılan harika bir mekanla bu dinamik ve çok yönlü oyun seti, küçük bir süper kahramanın aksiyon dolu maceralı oyunlar için ihtiyacı olan her şeyi sağlar.
*Bir Tony Stark minifigürü, 2 Iron Man zırhı, 2 düşman A.I.M. Ajanı ve tamir edilip sürülebilecek bir hot rod araba dahildir. Tıpkı filmlerinde olduğu gibi minik bir Iron Man prototip modeli ve atıştırması için bir hamburger de var.
*Kötü adamlar Iron Man’in binasına girdiğinde çocukların Iron Man’i, zırhını ve değerli Iron Man prototipini kurtarmak için hot rod arabanın ateş fonksiyonlarını, Iron Man’in zırhının güç silahlarını ve tüm süper kahraman becerilerini kullanması gerekecek.
*8 cm yükseklikteki zırh ve 10 cm uzunluktaki yarış otomobili ile bu oyun seti, efsanevi süper kahraman maceralarına ilham verir ve çocukların odasında sergilemek için harikadır.

 

Yaş Grubu:7+ Yaş


Bu Ürünü Satın Alanların Tercih Ettiği Diğer Ürünler


ÇOK SATANLAR