Lego 76164 Marvel Avengers Iron Man Hulkbuster vs AIM Agent V29

Ürün Kodu : MP32813
Model LSS76164

 Listeme Ekle

Bu üründe 4,05 puan kazanacaksınız!

*Genç süper kahramanlar, hareketli uzuvları ve harika özellikleriyle AIM Agent (76164) oyun setine karşı LEGO® Marvel Avengers Iron Man Hulkbuster ile savaş maceralarını canlandırırken büyük ölçekte yaratıcı oyun var.
*4 minifigür - Iron Man, Rescue ve 2 AIM Ajan askeri - ve büyük boyutlu, hareketli bir Hulkbuster içerir. Havalı silahlar ve bir jet paketi ile sahne destansı bir savaşa hazır!
*Çocuklar Iron Man'i Hulkbuster zırhının içine yerleştirir ve silahlı kötü adamları alt etmek ve şehri kurtarmak için Rescue'yu yerleşik nişancı taretine yerleştirir.
*Marvel film hayranları ve 8 yaş ve üstü her genç süper kahraman, en popüler Iron Man zırhlarından biri olan bu harika Hulkbuster setiyle sonsuz yaratıcı maceraların tadını çıkaracak.
*Uzanmış Hulkbuster, 6 ”(16cm) uzunluğunda ve 7” (20cm) genişliğindedir. Olası uzuvlarla, bu güçlü dövüş makinesi her yere gidebilir ve yoluna çıkmaya cesaret eden tüm kötüleri alt edebilir.
*Bu Hulkbuster oyun setinin pile ihtiyacı yoktur. Pilsiz oyuncaklar, çocuklar doğrudan kutudan çıkardıkları uygulamalı oyunu keşfederken yaratıcı düşünme, yaratıcı rol oynama ve problem çözme becerilerini harekete geçirir.
*İzlemesi kolay talimatlar, çocukların kutuyu açıp hemen inşa etmeye, oynamaya ve yaratıcı olmaya başlamasını sağlar.
*LEGO® Marvel Avengers oyun setleri, Marvel film aksiyonunu genç süper kahraman hayranlarının ellerine teslim eden koleksiyon minifigürleri, oyuncak araçlar, silahlar ve aletler içerir.

 

Yaş Grubu:8+ Yaş


Bu Ürünü Satın Alanların Tercih Ettiği Diğer Ürünler


ÇOK SATANLAR

Yorum Yıldızları(7)

Clementoni Action and Reaction - Başlangıç Seti

Sınırsız Hayal Gücü

349,99 TL 297,49 TL 15%
Yorum Yıldızları(3)
Yorum Yıldızları(6)

Toyi Inventions STEAM Building Kit


2. Ürüne %50 İndirim

429,90 TL
Yorum Yıldızları(4)