Lego 71373 Super Mario Builder Mario Power-Up Pack

Ürün Kodu : MP32812
Model LSM71373
79,90 TL
71,91 TL %10 İndirimli


 Listeme Ekle

Bu üründe 0,72 TL değerinde puan kazanacaksınız!

Koleksiyonluk LEGO Super Mario oyuncak setleri, gerçek dünyaya benzersiz, ikonik bir karakter getiriyor ve problem çözme yaratıcılığını besliyor. Modüler Başlangıç ​​Kursu ve Genişletme Setlerinin yanı sıra Güçlendirme Paketleri, hayranların arkadaşlarıyla veya solo oyunlarla eğlenceli yarışmalar için kendi seviyelerini oluşturmalarına olanak tanır.
Kutuda ve ücretsiz LEGO Super Mario uygulamasında resimli yapım talimatları vardır. Bu uygulama aynı zamanda çocukların yarattıklarını başkalarıyla paylaşmaları için güvenli bir platformun yanı sıra inşa etmenin ve oynamanın yaratıcı yolları ve diğer eğlenceli özellikler için ilham veriyor.
*Çocuklar, LEGO® Mario ™ için etkileşimli bir kıyafet içeren bu Oluşturucu Mario Güç Paketi (71373) ile tuğla ezmenin, bozuk para toplayan LEGO® Super Mario ™ oyununun tadını çıkarabilirler.
*Parçalarla yapılan kostüm, oyun içi olanakları artırmak için Adventures with Mario Starter Course (71360) oyuncak oyun setinde bulunan LEGO® Mario ™ figürüne uyar.
*LEGO® Mario ™ (figür dahil değildir) bu kıyafeti giydiğinde, bir oyuncu, oluşturdukları parkurda LEGO tuğlalarına sert bir şekilde basmasını sağlayarak dijital para kazanabilir.

 

Yaş Grubu:6+ Yaş


Bu Ürünü Satın Alanların Tercih Ettiği Diğer Ürünler


ÇOK SATANLAR