Lego 71368 Super Mario Toad's Treasure Hunt Expansion Set

Ürün Kodu : MP32807
Model LSM71368

 Listeme Ekle

Bu üründe 6,75 puan kazanacaksınız!

 

Bu muhteşem Ek Macera Setini LEGO® Super Mario™ Maceraya Başlangıç Seti'ne ekle ve hazine ara! LEGO® Mario™’ya (figür dahil değildir) kayan ve dönen platformlarda ve köprüde yardım et. Toad ve Toadette ile tanış ve yolculuğunda Cheep Cheep’leri ve bir Goomba'yı yen. Toad Village etrafındaki 1, 2, 3 Bloklarını keşfet ve doğru sırayla üçünün üzerine zıplayarak bonus altınlar kazan!
*Çocuklar, bu renkli ve dönüştürülebilen Toad’un Hazine Avı Ek Macera Setiyle (71368) LEGO® Super Mario™ Mario ile Maceraya Başlangıç Setine daha fazla popüler karakter, fonksiyonlu yapım parçası ve eğlenceli engeller ekleyebilir.
*Bu LEGO® Super Mario™ oyun setinde Toad Evleri, ağaç, hazine sandığı, kayan ve dönen platformlar ve 10 fonksiyonlu yapım parçası, ayrıca saatlerce sürecek oyunlar için bir Goomba, 2 Cheep Cheep, Toad ve Toadette figürleri bulunur.
*Oyuncular LEGO® Mario™'nun (figür dahil değildir) 1, 2, 3 Bloklarını ağaçta, Toad Evlerinden birinin kapısının arkasında ve hazine sandığında bulmasına, sonra üzerlerine atlayarak bonus dijital altınları kazanmasına yardım edebilir.

Yaş Grubu:8+ Yaş


Bu Ürünü Satın Alanların Tercih Ettiği Diğer Ürünler


ÇOK SATANLAR