Lego 71367 Super Mario's House & Yoshi Expansion Set

Ürün Kodu : MP32806
Model LSM71367

 Listeme Ekle

Bu üründe 4,25 puan kazanacaksınız!

Mario's House ve Yoshi Genişletme Seti (71367) ile LEGO® Super Mario ™ oyunlarını geliştirebilir ve birçok yaratıcı rol yapma eğlencesinin tadını çıkarabilir. Bu toplanabilir oyuncak oyun seti, altında bir Süper Yıldız Bloğu bulunan, açılan bir kapısı ve çatısı olan parçalarla yapılan bir eve sahiptir. Maceraları Mario Başlangıç ​​Kursu (71360) olan çocuklar için harika bir hediye, aynı zamanda uyumak için LEGO® Mario ™ 'yu sallamak için bir hamak (figür dahil değildir), ayrıca Yoshi ve Goomba oyuncak figürleriyle etkileşime girip jeton kazanabilir.
*Çocuklar, bu sevimli Mario's House & Yoshi Genişletme Setini (71367) LEGO® Super Mario ™ Adventures with Mario Starter Course (71360) 'a eklediklerinde bir sonraki seviyeleri için dijital paralar kazanabilir ve çok sayıda rol yapma eğlencesinin tadını çıkarabilirler.
*Bu koleksiyon oyuncak oyun setinde, açılan çatının altında bir Süper Yıldız Bloğu bulunan tuğladan yapılmış bir ev, ayrıca etkileşim için LEGO® Mario ™ (şekil dahil değildir) için bir hamak ve Yoshi ve Goomba figürleri bulunur.
*Rock LEGO® Mario ™ (figür dahil değildir) hamakta uyumak, arkadaşı Yoshi'nin etiketine yerleştirerek konuşmasını sağlamak ve Goomba'yı yenmek için… Bu Genişletme Seti, oyuncuların oynayışını geliştirmek için çeşitli eğlenceli yollar sunar.

 

Yaş Grubu:6+ Yaş


Bu Ürünü Satın Alanların Tercih Ettiği Diğer Ürünler


ÇOK SATANLAR

Yorum Yıldızları(7)
Yorum Yıldızları(4)

JIXAW Unicorn ve Deniz Kızı

Yeni Nesil Puzzle

139,90 TL 99,90 TL 28%
Yorum Yıldızları(3)

Toyi Basic 64

Yaratıcı Oyun Seti
Sepette %10 İndirimli

Yorum Yıldızları(1)

Toyi Basic 128

Yaratıcı Oyun Seti
Sepette %10 İndirimli

389,90 TL
Yorum Yıldızları(1)