Lego 71366 Super Mario Boomer Bill Barrage Expansion Set

Ürün Kodu : MP32805
Model LSM71366

 Listeme Ekle

Bu üründe 2,72 puan kazanacaksınız!

Boomer Bill Barrage Genişletme Seti (71366) ile hızlı dönen bir mücadeleye girebilir. Çocukların LEGO Süper Mario Başlangıç ​​Kurslarına (71360) eklemeleri için harika bir hediye olan bu koleksiyon oyuncak oyun setinde 2 'uçan' Boomer Bill figürlerine sahip bir spinner ve 2 zorluk seviyeli (çivili veya çivisiz) dönen bir platform bulunur. Düşman Shy Guy figürü ve Super Mushroom, oyun seçeneklerini artırır.
*Çocuklar, bu Boomer Bill Barrage Genişletme Setiyle (71366) oluşturabilecekleri hızlı dönen, bozuk para toplama mücadelesine bayılacak ve Mario Başlangıç ​​Kursu ile LEGO® Super Mario ™ Maceralarına ekstra aksiyon getirecek.
*Bu eşsiz oyuncak oyun setinde LEGO® Mario ™ için bir dönen platform (figür dahil değildir), 2 'uçan' Boomer Bill figürlerine sahip bir spinner, ayrıca bir Shy Guy figürü ve oyunu hızlandırmak için bir Süper Mantar bulunur.
*Oyuncular, LEGO® Mario ™ 'yu (şekil dahil değildir) platformun çivili ucuna veya ek zorluk için düz ucuna yerleştirir. Düşmeden veya Boomer Bonoları tarafından yere serilmeden LEGO Mario'yu kaç kez döndürebilirler?
*Temel yapısında 4,5 ”(11,5 cm) yüksek, 9” (24 cm) genişlik ve 7,5 ”(20 cm) derinlikteki bu modüler oyun seti yeniden oluşturulabilir ve Başlangıç ​​Kursu ve diğer Genişletme Setleriyle birçok şekilde birleştirilebilir.

 

Yaş Grubu:7+ Yaş


Bu Ürünü Satın Alanların Tercih Ettiği Diğer Ürünler


ÇOK SATANLAR