Lego 71364 Super Mario Whomp's Lava Trouble Expansion Set

Ürün Kodu : MP32803
Model LSM71364

 Listeme Ekle

Bu üründe 1,98 puan kazanacaksınız!

Whomp'ın Lav Sorunu Genişletme Seti (71364) ile rekabetçi LEGO® Super Mario ™ aksiyonunu ısıtın. Bu modüler LEGO Super Mario oyun setinde kayan bir platform, P Switch'i koruyan Whomp figürü (yalnızca bu sette bulunur!) Ve Lav Kabarcığı figürünü devirmek için tuğla yapılı, kabuk şeklinde bir sistem bulunur. Maceralar ile Mario Başlangıç ​​Kursunda (71360) bulunan LEGO® Mario ™ figürüne sahip çocuklar için ideal bir hediye oyuncağı.
 
Ücretsiz LEGO Super Mario uygulaması, bu modülü oluşturmanıza yardımcı olacak harika görüntüleme araçları içeren sezgisel Talimatlar PLUS'a sahiptir. Aynı zamanda yaratıcı inşa etme, yeniden inşa etme ve oynama yolları için öneriler sunar ve çocukların diğer Mario hayranlarıyla fikirlerini paylaşmaları için güvenli bir platformdur.
 
Arkadaşlarınızla ve ailenizle veya tek başınıza oynanışla yapılan yarışmalar için harika olan koleksiyon LEGO Super Mario oyuncak setleri, gerçek dünyaya benzersiz, ailenin en sevdiği karakteri getiriyor. Başlangıç ​​Kursu, Genişletme Setleri ve Güçlendirme Paketleri, hayranların sınırsız yaratıcı eğlence için kendi seviyelerini oluşturmalarına olanak tanır.
*Çocuklar, LEGO® Super Mario ™ Maceraları Mario Başlangıç ​​Kursuna eklemek için aksiyon dolu yeni bir seviye oluşturabilir ve bu Whomp's Lava Trouble Genişletme Seti (71364) ile arkadaşlarına karşı rekabet edebilir.
*Oyuncu, LEGO® Mario ™ (şekil dahil değildir), Whomp ve Lava Bubble figürleri ve yalnızca bu sette bulunan P Switch için kayan bir platform ile kendi zorlu parkurunu oluşturabilir.
*Çocuklar, LEGO® Mario ™ 'nun her bir düşmanla karşılaştığında verdiği farklı tepkileri görmeyi ve duymayı sevecekler ve Whomp'ı yendikten ve P Anahtarını etkinleştirdikten sonra hile yaparak dijital para yağmuru kazanacaklar.
*Bu 133 parçalı, yaratıcı LEGO® oyuncak oyun seti, Maceralarına Mario Başlangıç ​​Kursu (71360) ile eklemek için 6 yaş ve üstü çocuklar için eğlenceli bir doğum günü veya tatil hediyesi oluşturarak onlara kendi seviyelerini oluşturmaları ve özelleştirmeleri için ilham veriyor.
*Temel yapısında 3 ”(8,5 cm) yüksek, 8,5” (22 cm) genişlik ve 6,5 ”(16,5 cm) derinlik ölçülerinde bu modül yeniden oluşturulabilir ve Başlangıç ​​Kursu ve diğer Genişletme Setleriyle çok çeşitli şekillerde birleştirilebilir.
*Bu oyun seti için pil gerekmez - aksiyonu güçlendirmek için Başlangıç ​​Kursundaki LEGO® Mario ™ figürü ile birleştirin.

 

Yaş Grubu:6+ Yaş


Bu Ürünü Satın Alanların Tercih Ettiği Diğer Ürünler


ÇOK SATANLAR