Lego 71362 Super Mario Guarded Fortress Expansion Set

Ürün Kodu : MP32801
Model LSM71362

 Listeme Ekle

Bu üründe 4,42 puan kazanacaksınız!

Heyecan Verici Muhafızlı Kale macerasını LEGO® Super Mario™ Maceraya Başlangıç Seti'ne ekle! Çimenin üzerinden geç ve mancınığa atlayarak Koopa Troopa’yı yen, sonra platforma atlayarak bayrağı kaldır. Lavın üzerinden atla ve Bob-omb’u yen. Piranha Plant ile kozlarını paylaşmak için su yolundan git. 3 yol da POW Bloğuna çıkıyor, böylece kale kapısını açabilir ve altın ödülünü alabilirsin!
Çocuklar LEGO® Super Mario™ Mario ile Maceraya Başlangıç Setine heyecan verici bir seviye daha ekleyebilir ve bu Muhafızlı Kale Ek Macera Setiyle (71362) arkadaşlarına karşı yarışabilir.
Oyuncu, LEGO® Mario™’nun (figür dahil değildir) Bob-omb, Koopa Troopa ya da Piranha Plant oyuncak figürlerinden hangisini yenerek POW Bloğuna ulaşacağını seçmeli ve kale kapısını açmalıdır.
Kaleye ulaşmak ve dijital altınlar kazanmak için LEGO® Mario™'nun mancınığı kullanması, parçalarla yapılan lavların üzerinden atlaması ya da ‘sudaki’ taşların üzerine basarak geçmesi gerekebilir ve her bir düşmanla karşılaştığında ve yendiğinde farklı şekillerde tepki verir.
Bu yaratıcı, koleksiyonluk 468 parçalı LEGO® oyun seti, 8 yaş ve üzeri çocukların Mario ile Maceraya Başlangıç Setine (71360) ekleyebileceği eğlenceli bir doğum günü ya da yılbaşı hediyesidir, onları kendi benzersiz seviyelerini yapmaya teşvik eder.
Temel biçiminde bu modülün yüksekliği 18,5 cm, genişliği 38 cm ve derinliği 32 cm'dir, yeniden yapılarak Başlangıç Seti ve diğer Ek Macera Setleriyle çok farklı şekillerde birleştirilebilir.
Bu oyun seti seti için pil gerekmez, Başlangıç Parkurundaki LEGO® Mario™ figürüyle birleştirildiğinde canlanır.
Ücretsiz LEGO® Super Mario™ uygulaması; yapım talimatları, oyun fikirleri ve fikirleri paylaşmak için güvenli bir ortam sunar. Uyumlu Android ve iOS cihazların listesini LEGO.com/devicecheck adresinden görebilirsiniz.
LEGO® Super Mario™ oyuncak yapım setleri, ailece sevilen bir karakteri gerçek dünyaya getirir. Modüler sistem, hayranların genişletip yeniden yaparak grup yarışmaları ya da tek başına oyunlar için sınırsız engeller oluşturmasına olanak tanır.
LEGO® parçalarını takıp sökmek için bir Süper Yıldız’ın gücü gerekmez! Parçalarımız tutarlılık ve her seferinde mükemmel, kolay ve sağlam bağlantı sağlamak için en yüksek sektör standartlarına uygundur.
LEGO® yapım parçaları, her bir LEGO setinin en yüksek global güvenlik ve kalite standartlarına uygunolduğundan emin olmak için düşürülür, ezilir, bükülür, ısıtılır ve analiz edilir.

 

Yaş Grubu:8+ Yaş


Bu Ürünü Satın Alanların Tercih Ettiği Diğer Ürünler


ÇOK SATANLAR

Yorum Yıldızları(7)
Yorum Yıldızları(4)

JIXAW Unicorn ve Deniz Kızı

Yeni Nesil Puzzle

139,90 TL 99,90 TL 28%

Toyi Basic 64

Yaratıcı Oyun Seti
Sepette %10 İndirimli

Yorum Yıldızları(1)
Yorum Yıldızları(3)

Toyi Basic 128

Yaratıcı Oyun Seti
Sepette %10 İndirimli

389,90 TL
Yorum Yıldızları(1)