img img
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Lego 71361 Super Mario Character Packs

Marka :
Ürün Kodu: MP33440
Model LSM71361

Hayranları, 10 farklı koleksiyonluk oyuncak Karakter Paketi (71361) ile benzersiz LEGO® Mario™ seviyeleri yaratabilir.
 
Her pakette parçalarla yapılan bir karakter ve LEGO Super Mario™ oyunlarında oynamak için bir fonksiyonlu yapım parçası bulunur
Paragoomba, Fuzzy, Spiny, Buzzy Beetle, Bullet Bill, Bob-omb, Eep Cheep, Blooper, Urchin ya da Peepa olabilir.
Her biri, gelişmiş oyunlar için LEGO Mario karakterini içeren, Mario ile Maceraya Başlangıç Seti (71360) ile birlikte kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
 
Harika dijital araçlar;
Her pakette ve ücretsiz LEGO Super Mario uygulamasında talimatlar bulunur, uygulamada ayrıca yapımı daha da keyifli hale getiren dijital görüntüleme araçları vardır. Uygulama ayrıca fikirleri paylaşmak için güvenli bir forum ve modelleri yapmanın ve oynamanın başka eğlenceli, yaratıcı yolları için fikirler sunar.
 
Sınırsız olanaklar;
LEGO Super Mario oyun setleri, çocuklar için harika hediyelerdir. Ailenizin en sevdiği karakterlerden birini gerçek dünyaya getiren Maceraya Başlangıç Seti, Ek Macera Setleri ve Güçlendirme Paketleri, sınırsız zorlu hedefler sunar ve problem çözme yaratıcılığını geliştirir.
 
Hayranları, LEGO® Super Mario™ evrenlerini Karakter Paketleriyle (71361) genişletebilir. Her pakette eğlenceli, parçalarla yapılan bir karakter ve LEGO Mario™ figürüyle (dahil değildir) farklı etkileşimler için bir fonksiyonlu yapım parçası bulunur.
Koleksiyona katmak, yapmak ve LEGO® Super Mario™ oyunlarında oynamak için 10 benzersiz oyuncak karakter bulunur: Paragoomba, Fuzzy, Spiny, Buzzy Beetle, Bullet Bill, Bob-omb, Eep Cheep, Blooper, Urchin ve Peepa.
Tam oyun deneyimi için LEGO® Mario™ figürünü içeren Mario ile Maceraya Başlangıç Seti(71360) gereklidir. LEGO Mario bu karakterlerin üzerinden atlayıp altın kazanırken çeşitli tepkiler verir.
Koleksiyonluk oyuncak Karakter Paketi, 6 yaş ve üzeri çocuklar için eğlenceli bir doğum günü, yılbaşı ya da özel gün sürprizidir ve LEGO® Super Mario™ Maceraya Başlangıç Setine yeni olasılıklar ekler.
Bu karakterleri Mario ile Maceraya Başlangıç Setine ekleyin, yeniden düzenleyin ve LEGO® Super Mario™ Ek Macera Setleriyle birleştirerek kendi tek başına görevlerinizi ve arkadaşlarınız ve ailenizle yarışmaları oluşturun.
Bu karakterler için pil gerekmez, oyuna yeni bir boyut katmak için bu karakterleri Mario ile Maceraya Başlangıç Setine ekleyin. Her paket, çocukların kendi başlarına yapabilmesi için resimli talimatlar içerir.
Ücretsiz LEGO® Super Mario™ uygulaması dijital yapım talimatları, harika görüntüleme araçları, yaratıcı oyun fikirleri ve daha fazlasını içerir. Uyumlu Android ve iOS cihazların listesini LEGO.com/devicecheck adresinden görebilirsiniz.
Tek başına ya da grup oyunları için harika olan LEGO® Super Mario™ oyun setleri, ailenizin en sevdiği karakterlerden birini gerçek dünyaya getirir ve ekleme ve yeniden yapma yoluyla sınırsız yaratıcı zorluk fırsatı sunar.
Oyuncuların LEGO® parçalarını takıp sökmek için bir Süper Yıldız’ın gücüne ihtiyacı yok! 1958’den beri en yüksek sektör standartlarına uygun olan yapım parçalarımız, mükemmel bir şekilde birbirine uyar ve kolayca takılıp çıkarılabilir.
LEGO® yapım parçaları, her bir LEGO oyuncak yapım setinin en yüksek global güvenlik ve kalite standartlarını karşıladığından emin olmak için sıkı bir şekilde test ve analiz edilir.

 

Yaş Grubu:6+ Yaş