Lego 42112 Technic Concrete Mixer Truck V29

Ürün Kodu : MP32797
Model LMT42112

 Listeme Ekle

Bu üründe 10,20 puan kazanacaksınız!

İşlerin nasıl yürüdüğünü görmeyi seven çocuklar için inşaat dünyasına hayat verin. Araç tutkusu olan gençler bu LEGO® Technic ™ Beton Mikser Kamyonunu (42112) inşa etmekten keyif alacaklar. 8 sağlam tekerlek, hareketli bir motor, açılan sürücü kabini ve büyük karıştırma tamburu ile tıpkı gerçek gibi görünüyor. Çocuklar tamburu manuel olarak çevirebilir veya kamyonu iterken döndüğünü görmek için otomatik olarak ayarlayabilir. Tamburu saat yönünün tersine çevirdiklerinde, betonun boşaldığını göreceklerdir.
 
Oyuncak inşaat alanında yaratıcı oyun bu inşaat oyuncağı yapım setiyle yaratıcı rol oynamak kolaydır. Kamyon, beton olarak kullanılacak 100 adet 1x1 LEGO tuğlasıyla birlikte gelir. Çocuklar karıştırıcıdaki tuğlaları çevirebilir, ardından huniyi kontrol etmek için kolu kullanabilir ve betonu yerine dökebilir.
 
Çocuklar için gelişmiş yapım kitleri
LEGO Technic model oluşturma kitleri, yeni bir mücadeleye hazır LEGO hayranları için idealdir. Bu araçlar gerçek gibi görünür ve hareket eder, bu nedenle çocuklar yarattıklarıyla oynamayı sevecekler.
 
İnşaat aracı oyun setlerini seven çocuklar, bu LEGO® Technic ™ Beton Mikser Kamyonunda (42112) birçok harika işlev keşfedecekler. Dönen mikser tamburu ile bu model tıpkı gerçek gibi görünür ve hareket eder.
1.163 parça ile çocuklar, beton olarak kullanılacak 100 adet 1x1 LEGO® sistem tuğlası da dahil olmak üzere beton mikser kamyonunun tüm özelliklerini keşfetmeden önce zorlu bir yapının tadını çıkaracaklar.
Betonu karıştırmak veya otomatik olarak ayarlamak için tamburu manuel olarak çevirin ve kamyon ilerlerken karıştırıcının döndüğünü görün. Betonu boşaltmak için tamburu saat yönünün tersine çevirin, huniyi yönlendirmek için kullanın.
Beton kamyon oyuncaklarını seven çocuklar, bu beton mikser kamyonu inşaat model kitinin tüm özelliklerini keşfederken çok eğlenecekler. 10 yaş ve üstü çocuklar için harika bir doğum günü hediyesi veya tatil hediyesi olur.
Beton kamyon oyuncağı, 16 ”(42cm) uzunluğunda, 7” (19cm) yüksekliğinde ve 4 ”(12cm) genişliğindedir, bu da onu yaratıcı oyun için ideal kılar.
Bu inşaat oyuncağı için pil gerekmez, bu nedenle eğlence hemen başlar ve asla yavaşlamaz.
Çocuklar için bu beton kamyon oyuncak LEGO® Technic ™ yapım seti için basılı talimatlar dahildir.
LEGO® Technic ™ model kitleri, çocuklara mühendisliğe harika bir giriş sağlar. Harika tasarımlar ve gerçekçi işlevlerle LEGO Technic, gerçekçi özelliklerle dolu gelişmiş yapım kitleri sunar.
LEGO® Technic ™ setleri, çocuklar için bu yapı setlerinin her birinin her seferinde kolayca bağlanmasını sağlayan en yüksek endüstri standartlarını karşılar.
LEGO® Technic ™ setleri, her birinin en yüksek küresel güvenlik ve kalite standartlarını karşıladığından emin olmak için kapsamlı bir şekilde test edilir.

Bu Ürünü Satın Alanların Tercih Ettiği Diğer Ürünler


ÇOK SATANLAR

Yorum Yıldızları(7)
Yorum Yıldızları(4)
Yorum Yıldızları(3)

Toyi Basic 128

Yaratıcı Oyun Seti
Sepette %10 İndirimli

Yorum Yıldızları(1)

Toyi Basic 64

Yaratıcı Oyun Seti
Sepette %10 İndirimli

239,90 TL
Yorum Yıldızları(1)