img
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Ladybird Peppa Pig - The Family Computer Read It

Marka :
Ürün Kodu: MP46952
Model 9780241218136
  Tükendi!  
Tüm Kitaplarda 2'ncisi %20 İndirimli!

Ödüllü çocuk serisi Peppa Pig'e dayanan Peppa Pig: Aile Bilgisayarı, erken okuma hikayelerini okumaya ilk adımlarını atan çocukları teşvik etmek için mükemmel bir şekilde hazırlanmış komik ve çekici bir kitaptır.
Anne Domuz aile bilgisayarında çalışıyor, ancak Peppa ve George 'Mutlu Bayan Tavuk' oynamak istiyor. Baba Domuz donmuş bilgisayarı kurtarabilir mi?
Ladybird ile Kendin Oku, Ladybird'ün en çok satan okuma serilerinden biridir.
Otuz beş yılı aşkın süredir, okumayı öğrenen küçük çocukların okuma becerilerini geliştirmelerine ve iyileştirmelerine yardımcı olmuştur.

Her Kendin Oku kitabı, okumayı öğrenmek için hayati öneme sahip birçok sık kullanılan kelimeyi içerecek şekilde çok dikkatlice yazılmıştır.
Ayrıca, hikaye boyunca tanıtılan ve uygulanan sınırlı sayıda hikaye kelimesi de bulunur.
Basit cümleler ve sık sık tekrarlanan kelimeler, yeni başlayan okuyucuların özgüvenini artırmaya yardımcı olur ve dört farklı seviyedeki kitaplar, çocukları ilk okuma pratiğinden bağımsız ve akıcı okumaya kadar destekler.
Her kitap, eğitim danışmanları tarafından dikkatlice kontrol edilmiştir ve evde bağımsız olarak okunabilir veya okulda rehberli okuma oturumlarında kullanılabilir.
Ek içerikler arasında anlama bulmacaları, ebeveynler, bakıcılar ve öğretmenler için yardımcı notlar ve okullarda kullanılmak üzere kitap bant bilgileri bulunur.

Peppa Pig: Aile Bilgisayarı, çok erken okuyucular için uygun olan 1. Seviye Kendin Oku kitabıdır ve gerçek hikayeleri okumaya ilk adımlarını atmaya hazır olan çocuklar için uygundur.
Her basit hikaye, sık sık tekrarlanan birkaç kelime kullanır.
Evde bağımsız olarak okunmak veya okulda rehberli okuma oturumlarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
Tüm başlıklar, okullar için anlama bulmacaları, rehberlik notları ve kitap bant bilgileri içerir.
Bu 1. Seviye başlık, gerçek hikayeleri okumaya ilk adımlarını atmaya hazır olan çok erken okuyucular için uygundur. Her basit hikaye, sık sık tekrarlanan birkaç kelime kullanır.
 

Yaş Grubu:4+ Yaş