img
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Ladybird Peppa Pig - First Sleepover Read It You

Marka :
Ürün Kodu: MP46951
Model 9780241234556
  Tükendi!  

Ödüllü dizi Peppa Pig'e dayanan Peppa Pig: İlk Uyku Partisi, yeni okuyucuları teşvik etmek için mükemmel bir tatlı ve komik hikaye. Peppa Pig, Zoe Zebra'nın evindeki ilk uyku partisine gidiyor. Bir uyku partisinin en önemli şeyi uyumamaktır! Müzik, gece yemeği ve korkunç bir hikaye ile Peppa ve arkadaşları uyanık kalabilir mi?

Ladybird ile Kendin Oku, Ladybird'ün en çok satan okuma serilerinden biridir. Otuz beş yıldan fazla bir süredir, okumayı öğrenen küçük çocukların okuma becerilerini geliştirmelerine ve iyileştirmelerine yardımcı olmuştur.

Her Kendin Oku kitabı, okumayı öğrenmek için hayati öneme sahip birçok ana, yüksek frekanslı kelimeyi içerecek şekilde çok dikkatlice yazılmıştır. Ayrıca, hikaye boyunca tanıtılan ve uygulanan sınırlı sayıda hikaye kelimesi de bulunur. Basit cümleler ve sık sık tekrarlanan kelimeler, başlangıç ​​okuyucularının özgüvenini artırmaya yardımcı olur ve dört farklı seviyedeki kitaplar, çocukları çok ilk okuma pratiğinden bağımsız, akıcı okumaya kadar destekler.

Her kitap, eğitim danışmanları tarafından dikkatlice kontrol edilmiştir ve evde bağımsız olarak okunabilir veya okulda rehberli okuma oturumlarında kullanılabilir. İlave içerikler arasında anlama bulmacaları, ebeveynler, bakıcılar ve öğretmenler için yararlı notlar ve okullarda kullanılmak üzere kitap bant bilgileri bulunur.

Peppa Pig: İlk Uyku Partisi, yardımla kısa, basit cümleleri okuyabilen çocuklar için ideal olan 2. seviye Kendin Oku kitabıdır.
 

Yaş Grubu:4+ Yaş