K'Nex K-Force Sabertooth Rotoshot Blaster Building Set 47024

Ürün Kodu : MP29464
Model KNX/47024

 Listeme Ekle

Bu üründe 5,00 puan kazanacaksınız!

K'NEX K-Force Sabertooth Rotoshot Blaster Building Set 47024 ile hedeflerini muhteşem şekilde vurabilecek.

Toplamda 131 parçadan oluşan oyun setinin içinde klasik K’NEX çubuk ve konektörleri, 5 adet köpük dart, 1 adet ateşleyici, ele tam uyum sağlayan bir kavrama kabzası gibi parçalar da yer alıyor. Hedef modelleri oluşturmak için birbirlerine farklı şekillerde takılan çubuklar ve konektörler kullanılarak 5 farklı tabanca tasarımı yapılabilir. Yalnız başına oynamak istersen de paketin içinde yer alan K'NEX çubukları ve konektörleri birleştirerek bir hedef alanı oluşturulabilir. 

Birbirine kolayca monte edilebilen parçaları kullanarak kendi tasarladığınız silahlar performans veya dayanıklılık kaybı oluşmaz. Silah, 75 feet (22.86 metre) kadar uzunca bir menzilde ateş eder etme gücüne sahiptir. Savaşın en kritik anında bile parçaları bir arada tutmak için özel rod kilitler ile tüm parçalar sabit kalır. Yedek mermi kullanılarak oyun setini ve eğlenceyi maksimum seviyeye çıkartmak mümkündür (yedek köpük mermi ayrı olarak satılmaktadır.)

Oyun setinin parçaları K-FORCE Build and Blast serisinde yer alan tüm oyuncaklarla uyumludur. K'NEX K-FORCE oyuncakları çocukların istediği şekilde kendi tabancalarını tasarladığı, inşa ettiği ve tamamen özelleştirdiği tek oyuncak markasıdır.

Meydana gelebilecek yaralanmaları önlemek için dartlar üzerinde kesinlikle herhangi bir değişiklik yapılmamalıdır, göz ve yüz hedef alınmamalıdır.

K'NEX’in STEAMagination adını verdiği ve tüm ürünlerinde var olan özel teknolojisi çocukları küçük yaşta teknoloji, mühendislik, sanat ve matematik gibi alanlarda düşünmeye ve beceri geliştirmeye yönlendirir.

K'NEX bir çocuğun gelişimindeki en kilit noktaları bilir ve destekler.

Farklı parçaları bir araya getirerek taktıklarında ve yapı sisteminin nasıl çalıştığını keşfederken, el-göz koordinasyonunu, ince motor becerilerini, problem çözme becerilerini, mekânsal farkındalıklarını güçlenir ve hayal gücünü çok daha özgürce kullanabilir.

8 yaş ve üzeri için uygun olan ürün kullanılmadan önce kullanımı kolaylaştırmak için kullanım kılavuzu dikkatlice okunmalıdır. 

Yaş Grubu:8+ Yaş


Bu Ürünü Satın Alanların Tercih Ettiği Diğer Ürünler


ÇOK SATANLAR