K'Nex Hornet Swarm Roller Coaster Set (Motorlu) Hız Treni

Ürün Kodu : MP29470
Model KNX/17038
1.299,00 TL
1.169,10 TL
9 X 156,88 taksit seçenekleri ile

Sepette %10
İndirimli FiyatÜcretsiz Kargo 1-2 Günde Kargoda Tükenmek Üzere
 Listeme Ekle

Bu üründe 12,99 puan kazanacaksınız!

K'NEX Hornet Swarm Roller Coaster Set 17038 (Motorlu) ile kendi roller coaster setini oluşturmaya hazır mısın?

Talimatları takip ederek oyun setinizi kolayca kurun ve aracınızı hızla raylarda hareket ettirmek için motoru çalıştırın.

617 adet K'NEX parçasından oluşan oyun seti hem yetişkin hem de çocukların hayal düşlerini gerçeğe dönüştürmek için tasarlanmıştır.

Parçaların her biri birbirine kolayca monte edilir.

Çocukları hayal gücünü kullanmaya teşvik eden oyun setinin içerisinde gerçekçi bir hava tahrikli bir coaster araç yer alıyor.

K'NEX Hornet Swarm Roller Coaster Set 17038 ( Motorlu ), inşası tamamlandığında 81 cm uzunluğa ulaşır.

Coaster aracınız hızla yol alırken yaptığı akrobatik hareketleri izleyin. Rayların keskin virajları, çocukların heyecanının daha da üst boyutlara çıkmasını sağlar. K'NEX Thrill Rides, her çocuğun kendi evinde bir eğlence parkı yaratmak için harekete geçen daha büyük modeller oluşturmasını sağlar!

Pakette yer alan ve renklerine göre ayrıştırılmış olan parçaları ve bağlayıcıları kullanarak, her K'NEX Thrill Rides inşa setinden devasa bir roller coaster, görkemli bir dönme dolap ve çok daha fazlasını inşa edebilirsiniz. Her şey sizin hayal gücünüze kalmış.

K'NEX bir çocuğun gelişimindeki en kilit noktaları bilir ve destekler.

Farklı parçaları bir araya getirerek taktıklarında ve yapı sisteminin nasıl çalıştığını keşfederken, el-göz koordinasyonunu, ince motor becerilerini, problem çözme becerilerini, mekânsal farkındalıklarını güçlenir ve hayal gücünü çok daha özgürce kullanabilir.

Motorun çalışması için 2 adet AA pil gereklidir. Piller kutuya dâhil değildir.

9 yaş ve üzeri için uygun olan ürün kullanılmadan önce kullanımı kolaylaştırmak için kullanım kılavuzu dikkatlice okunmalıdır.


Bu Ürünü Satın Alanların Tercih Ettiği Diğer Ürünler


ÇOK SATANLAR