K'Nex Blizzard Blast Roller Coaster Seti (Motorlu) Hız Treni

Ürün Kodu : MP29474
Model KNX/54401
1.299,00 TL
1.169,10 TL
9 X 156,88 taksit seçenekleri ile

Sepette %10
İndirimli FiyatÜcretsiz Kargo 1-2 Günde Kargoda Tükenmek Üzere
 Listeme Ekle

Bu üründe 12,99 puan kazanacaksınız!

K’NEX ile hayat artık çok daha eğlenceli!

Mükemmel şekilde tasarlanmış çubukları, konektörler yardımcılığıyla birbirine birleştirin ve motoru takarak Blizzard Blast Roller Coaster Seti Thrill Rides’ı tamamlayın. Zincirleri de takarak Blizzard Blast Roller Coaster’ı tamamlayın. (Zincirleri birbirine bağlarken aynı yönce olmasına dikkat edin.)

Artık özel tasarım arabanın yola koyulma vakti geldi. (Arabayı takmak için parçalardan bir tanesini açın ve kızak şeklinde dizayn edilen arabayı çubuk yola sabitledikten sonra parçaları yeniden birleştirin.)

K’NEX Blizzard Blast Roller Coaster Seti (Motorlu) Thrill Rides’ın yüksekliği 92 cm’dir. Araç ile kat edilen bir turluk mesafe ise 4.8768 metreye denk gelmektedir.

Parçaları uygun şekilde yerleştirebilmeniz için her renk grubu farklı ölçülere sahiptir. (Yeşil parçalar 1 cm, beyaz parçalar 2 cm, mavi parçalar 3 cm vs.) Setin içinde yer alan parçaları kullanarak 2 farklı oyuncak tasarlanabilir. (Her bir model tek bir seferde inşa edilebilir).

561 parçadan oluşan setin içerisinde yer alan motor 2 adet AA pil ile çalışmaktadır. Piller kutuya dâhil değildir.

Ürünün kutu ölçüleri 40.640cm x 6.350cm x 35.560cm

Birbirinden eğlenceli ve farklı tasarım modelleri internet sitesinden indirilebilir. Oyun setinin içerisinde 1 adet coaster araba yer almaktadır.

9 yaş ve üzerindeki çocukların oynaması için uygun olan K’NEX ABD’de üretilmiştir.


Bu Ürünü Satın Alanların Tercih Ettiği Diğer Ürünler


ÇOK SATANLAR