KanzKanz Bebek Ürünleri Nelerdir?

Kanz bebek ürünleri yüzlerce çeşit ile sitemizde sizlerle. Çıngırak, dişlik, eğlenceli top, eğitici küp, oyun çadırı, ilk kumandam, ilk anahtarlığım, plaj seti, eğitici denge kule oyunu, neşeli gemi gibi birçok farklı model ile çocuğunuza özel bir oyuncak seçebilirsiniz.
 

Kanz Oyun Çadırı Özellikleri Nelerdir?

Kanz oyun çadırı çocukların keyifli zaman geçirebileceği oyun alanlarından bir tanesidir. Çocuk odaları için dekor amaçlı kullanabilirsiniz. Katlanabilir olması sayesinde çocuğunuz oynamadığı zamanlarda çantasına kaldırarak oyun alanınıza genişletebilirsiniz. 12-18 ay bebek oyuncakları için uygun seçeneklerden olan çadır kız ve erkek için özel tasarlanmıştı. Kanz oyuncak çadır ve Kanz erkek oyun çadırı modelleri ile çocuğunuza unutulmaz bir hediye verebilirsiniz.
 

Kanz Eğitici Küpler ve İlk Kumandam Nasıl Oynanır?

Kanz eğitici küpler çocuğunuzun gelişim düzeyine uygun olarak tasarlanmıştır. Bul tak küp, eğitici oyun küpleri ile çocuğunuzun motor becerilerinin gelişmesine destek olabilirsiniz. Harf, sayı ve hayvanları öğrenebileceği eğlenceli oyuncaklar ile keyifli bir oyun deneyimi yakalayabilirsiniz. Kanz ilk kumandam çocukların en çok sevdiği oyuncak modelleri arasındadır. Farklı renkleri ve eğlenceli tasarımları ile çocukların eğlenerek öğrenmesine destek olur. Eğitici şarkılar, ışık ve müzikler ile çocuğunuz için keyifli bir oyun deneyimi sağlayabilirsiniz. Sayılar, şekiller, hayvanlar ve 30’dan fazla eğlenceli müzik sayesinde çocuğunuzu eğlendirebilirsiniz. Çocukların hafıza, düşünme ve taklit etme becerilerini destekleyerek öğrenmeyi sağlayan oyuncak eğlenceli bir oyun deneyimi sunar.
 

Kanz Eğitici Denge Kule Oyunu En Ucuz Nerede Satılır?

Kanz eğitici denge kule oyunu en ucuz fiyat seçenekleri ile Mucit Panda’da! İç içe geçebilen 8 farklı kutudan oluşan tasarım çocukların çok yönlü gelişimini destekler. El göz koordinasyonu, motor becerilerin gelişimi, hafıza ve öğrenme sayesinde çocuklar oyun oynarken eğitici bir deneyim yaşarlar. Hayvan, renk, sayı, harf ve şekil desenleri olan kutular ile farklı oyunlar kurgulayabilirsiniz.
 

Kanz Plaj Seti İçerisinde Neler Vardır?

Kanz plaj seti; kum kovası, kürek, tırmık ve kale kalıbı ile beraber hazırlanmıştır. Farklı renk seçenekleri ile çocukların eğlenceli bir oyun oynamasını destekler. Lila, kırmızı, pembe, yeşil, sarı, mavi gibi değişen renkler ile çocuğunuz için eğlenceli bir hediye alabilirsiniz. Hayal kurma ve motor becerilerin gelişimini destekleyen bu oyuncak ile çocuğunuzun eğlenmesine destek olabilirsiniz. Kanz neşeli gemi ve diğer su oyuncakları ile keyifli anları kaçırmayın!

 

Kanz Çadır Fiyatları Ne Kadar?
Kanz çadır fiyatları ürün boyutuna göre değişmektedir. Çocukların gelişim seviyesine uygun olarak tasarlanan bu çadırlar çocuklar için özel bir oyun alanı sağlar. Hayal kurma, kendi oyunlarını tasarlama ve arkadaşları ile beraber oyun oynayabilme için ideal bir alan ile çocuğunuzun eğlenmesini sağlayabilirsiniz. Çocuklar için eğlenceli oyuncaklar ve mutlu anılar için hemen sipariş etmeyi unutmayın. kaçırmayın.