Kampanyalar

  • 1 Aralık - 31 Aralık 2016 tarihleri arasında Maximum Kart’ınızla yapacağınız alışverişler %5 MaxiPuan kazandırıyor!

  Ayrıntılı bilgi için www.maximum.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.

    • Türk Hava Yolları kurum çalışanları mucitpanda.com üzerinden verecekleri siparişlerde %10 sepet indirimi kazanır.

  Detaylar ve kurum kampanya kodu için THY kurum portalını ziyaret edebilir veya Ayrıcalıklar Dünyası ekibi ile iletişim kurabilirsiniz.

    • Türkiye İş Bankası kurum çalışanları mucitpanda.com üzerinden verecekleri siparişlerde %10 sepet indirimi kazanır.

  Detaylar ve kurum kampanya kodu için Türkiye İş Bankası kurum portalını ziyaret edebilirsiniz.

    • QNB Finansbank kurum çalışanları mucitpanda.com üzerinden verecekleri siparişlerde %10 sepet indirimi kazanır.

  Detaylar ve kurum kampanya kodu için QNB Finansbank kurum portalını ziyaret edebilir veya Kurum İçi İletişim Departmanı ile iletişim kurabilirsiniz.

    • Kampanya Katılım ve Kullanım Koşulları:  

  1 Nisan - 30 Nisan 2016 tarihleri arasında tek seferde KDV dâhil 100TL ve üzeri alışverişlerde 23TL değerinde hediye çeki:

  • Hediye çekine hak kazanmak için ön koşul MucitPanda.com üyesi olmaktır. Kullanıcıların üye olduktan sonra sipariş vermeleri gerekmez. Kampanya dönemi boyunca, sipariş sonrası üyelik gerçekleştirmeleri de kabul edilecektir.
  • Aynı üye kampanya döneminde tek seferde 100TL ve üzeri birden fazla alışveriş yapmış olabilir. Üye, sipariş sayısı kadar hediye çeki hakkı kazanır.
  • Hediye çekine hak kazanmak için belirtilen 100TL harcama tutarı alışverişe yansıtılan indirim kodu, Panda Puan kullanımları ile kargo ve kapıda ödeme masrafları hariç tutardır.
  • Kazanılan hediye çekleri 31 Mayıs 2016 tarihine kadar üye hesaplara tanımlanır. Hediye çekleri 1-7 Haziran 2016 tarihleri arasında aktif olur ve 50TL üzeri alışverişlerde kullanılabilir. Kullanım süresi dolmuş hediye çekleri yeniden aktif edilmeyecektir.
  • Nisan ayı etkinliğiyle kazanılan hediye çekleri farklı hediye çeki, indirim kodu veya Panda Puan kullanımları ile birleştirilemez.
  • Kampanya döneminde verilen siparişlerin iptal, iade vb. edilmesi durumunda hediye çeki hakkı kaybedilecektir. Sipariş kapıda ödeme yöntemiyle gerçekleştirilmişse, işlemin tamamlanmış olması gerekmektedir.

  Mucit Panda, katılımcıların Nisan ayı hediye çeki etkinliği katılım ve kullanım koşullarının tamamını okuduğunu; içeriğini tamamen anladığını; bu sayfada belirtilen tüm hususları kayıtsız ve şartsız olarak kabul ettiğini ve onayladığını öngörür. Katılımcılar belirtilen hususlar ile ilgili olarak herhangi bir itiraz ve defi ileri sürmeyeceğini açıkça beyan, kabul ve taahhüt etmiş bulunmaktadır.

  Mucit Panda, kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.