JIXAW - Yeni Nesil PuzzleToyi


Eğitici Jixaw Ürün Çeşitleri Hangileri?

Çocukların en yakın arkadaşı olacak oyuncaklar, ailelerin hayal gücünü ve yaratıcılığı geliştirmekte kullandığı en büyük yardımcılardandır. El becerilerini geliştiren, eğitici ve öğretici puzzle çeşitleri en çok tercih edilen çocuk oyun ürünleridir. Jixaw markasının çocuklarınızın gelişimi için özel olarak hazırladığı eğitici yeni nesil puzzle çeşitleri sayesinde çocuklarınızın mental ve fiziksel gelişimlerine katkı sağlayabilirsiniz. Orman hayvanları, taşıtlar, deniz kızı veya deniz canlıları gibi birbirinden farklı temadaki Jixaw puzzle çeşitlerinin Mucit Panda’ nın web sitesi üzerinde inceleyebilirsiniz.
 

En Çok Alınan Jixaw Puzzle Çeşitleri Neler?

Kutularında kılavuz poster ve 700 parça mikro kesim yüksek kaliteli yapboz parçaları bulunduran Jixaw yeni nesil puzzle çeşitleri birbirinden farklı model ve tasarımda yer alır. Çocuklarınızın zeka gelişimine ve hayal gücüne katkı sağlayacak en çok alınan Jixaw puzzle çeşitlerini Mucit Panda aracılığı ile sizlere sunuyoruz. Orman hayvanları, unicorn ve deniz kızı, taşıtlar, deniz canlıları ve dinazorların yer aldığı en çok satılan puzzle çeşitlerine en uygun fiyatlar ile sahip olma imkanını kaçırmayın. Yeni nesil Jixaw puzzle çeşitleri çocuklarınızın keyifli vakit geçirmesini sağlarken eğitici aktivitelerden de mahrum bırakmaz.
 

Jixaw Puzzle Çeşitleri Hangi Yaş Grubu için Uygun?

Çocukların odaklanma becerilerini arttıran, el göz koordinasyonunu geliştiren, motor becerilere katkı sağlayan ve görsel algılama becerilerini üst düzeye çıkaran Jixaw puzzle çeşitleri, 5 yaş ve üzerindeki çocukların kullanımı için uygundur. Avrupa birliği standartlarına uygun olarak üretilmiş Jixaw puzzle çeşitlerini gönül rahatlığı ile Mucit Panda üzerinden indirimli fiyatlar ile satın alarak çocuklarınızın gelişimine katkıda bulunabilirsiniz. 5 yaş ve üzeri yaş grubunun favori aktivitelerinden olacak Jixaw puzzle çeşitleri zengin ürün çeşitleriyle Mucit Panda’ da.
 

Jixaw Unicorn ve Deniz Kızı Puzzle Kaç Parça?

Fantastik canlıları seven ve sınırsız hayal gücüne sahip çocukların severek tamamlayacağı Jixaw unicorn ve deniz kızı puzzle mikro kesilmiş yüksek kaliteli 700 adet puzzle parçasından oluşur. Birbirine kolaylıkla geçebilen yapboz parçaları ile tasarımınızı rahatça tamamlayabilirsiniz. Bu canlıların fantastik evreninde eğlence dolu bir yolculuğa çıkmak ve bu yolculuk sırasında çocuğunuzun gelişimine katkı sağlayacak Jixaw unicorn ve deniz kızı puzzle seti, 5 yaş ve üzerindeki her çocuğun severek yapabileceği aktivitelerdendir. Unicorn ve deniz kızlarından dinazorlara birçok temada Jixaw puzzle çeşitleri Mucit Panda’ da bulunur.
 

Jixaw Puzzle Fiyatları Ne Kadar?

Jixaw puzzle çeşitleri birbirinden ilgi çekici ve farkı tasarımlarda Mucit Panda’ da bulunur. Her çocuğun ilgi alanına uyabilecek çeşitlere sahip Mucit Panda’ nın Jixaw kategorisinde çocuğunuzun istediği ürünlere detaylıca göz atabilir ve gönül rahatlığı ile en uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Miniklerin parça bütün ilişkisi kurma ve konsantrasyon becerilerini geliştiren Jixaw puzzle çeşitlerine şimdi indirimli fiyatlar ile sahip olma avantajını kaçırmayın.