Huch! & friendsHuch! & friends   Huch! & friends 99 yaşına kadar zevkle oynayabileceğiniz strateji, zeka, mantık ve aile kutu oyunlar tasarlayan bir markadır. Ahşap malzeme kullanılan Huch! & friends ürünleri en yüksek kalite standartlarında üretilmiştir.

 


Çocuklar için Huch And Friends Ürün Çeşitleri Neler?

Zihin çalıştırıcı ve eğitici oyunlar kategorisinde çeşitlenen Huch And Friends ’in ürünleri kutu oyunları şeklindedir. <
  • - DVONN
  • - LYNGK
  • - Babushka
  • - Mango Tango
  • - Tempo Tempo
  • - Nuh’un Gemisi
  • - Çılgın Ofis
  • - Emojito
  • - Kamisado
bu ürünlerin en sevilenleri listesinin başında yer almaktadır. İlginç tasarımlarıyla çocukların ilgisini canlı tutacak bu oyunlar eğlenceli zaman geçirmenin yanı sıra gelişimlerini de destekler nitelikte olmalarından dolayı ebeveynlerin favorisidir.
 

Huch And Friends Kutu Oyunları Neden Alınmalı?

Birbirinden güzel Huch And Friends kutu oyunları güvenli alışverişin adresi Mucit Panda’da sizleri bekliyor. Aradığınız ürünleri kolaylıkla bulabileceğiniz Mucit Panda, Huch And Friends’in kutu oyunları içinde bakmanız gereken ilk adres. Huch And Friends kutu oyunları Mucit Panda’dan alınmalı.
 

Huch And Friends Flex Puzzle Çeşitleri Kaç Parça?

Uzaysal düşünme ve problem çözme becerilerini destekleyen Flex Puzzle çeşitleri 1 adet esnek bulmaca, 1 adet 80 soru ve ekstra 20 ikili soru içeren kitapçık, 1 adet çözümleri içeren kitapçık, 1 adet taşıma kutusu olmak üzere 4 parçadan meydana gelmektedir. 2 ve 3 boyutlu, farklı zorluk seviyelerindeki sorularda sizleri birazcık zorlayacak bu puzzle çeşitlerine bayılacaksınız. İstediğiniz her yöne bükülebilen ve döndürülebilen bu puzzle çeşitleri mantıksal bulmaca sevenlerin favorisi olacaktır.
 

Huch And Friends Ürünleri Her Yaş için Uygun Mu?

Huch And Friends’in kalite ürünleri özellikle 4-8 yaş ve üstü çocuklar için tasarlanmış olup 10 – 99 yaş aralığında bireyler için ürünleri de mevcuttur. Yani her yaş için uygun olan birbirinden eğlenceli, eğitici, farklı Huch And Friends’in ürünleri büyük küçük fark etmeksizin herkesin severek kullandığı ürünlerin başında yer almaktadır. Sizlerde kendiniz ya da çocuklarınız için bu birbirinden ilginç ürünleri muhakkak keşfederek eğlencenin tadını çıkarmaya başlayın.
 

Huch And Friends Oyun Fiyatları Ne Kadar?

Huch And Friends’in oyunları indirimsiz ortalama en ucuz 100 TL en pahalı 400 TL fiyat aralığında değişmektedir. Sizlerde bütçenize en uygun Huch And Friends’in oyunlarını keşfederek eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.