4,3 (3)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Wowo Bul, Çiz Eğlen 2'li Set (Yazılıp Silinebilir)

Marka :
Ürün Kodu: MP28559
Model 9786059551618
%10
249,00 TL 224,10 TL
Aynı Gün Kargo

Yaş Aralığı: 3-6 Yaş
Sayfa Sayısı: Her kitap 28 sayfa
İçerik: 2 kitap, 1 yazı kalemi
 
Ailelere Bir Not
Highlights kitapları çocuğunuzla bağ kurmanın ve onlarla eğlenceli vakit geçirmenin en kolay yolu. Sürekli olarak puzzle yapmak çocuğunuzun mantık, kritik düşünme, çıkarım yapma ve matematik yeteneğini arttıracaktır. Etkinlikleri yapmaya istekli çocuklar bilgiyi edinmede, olayları analiz etmede ve problemleri hızlı çözmede farklılık gösterir.
 
 
İşte size Highlights bulmacalarını yaparken çocuğunuza yardımcı olabileceğiniz bazı ipuçları. 
 
• Etkinlikleri yaparken tek bir yol yoktur. Çocuğunuz etkinlikleri yaparken kendine göre bir yol belirleyecektir. Ona kitabı yaparken kendi yöntemlerini geliştirmesine izin verin.
• Resimler hakkında konuşun. Çok sevdiği bir resim üzerine konuşurken ya da tuhaf detayların olduğu sayfaları anlatırken, çocuğunuzun gördükleri hakkında konuşması dil yeteneğini geliştirecektir.
• Yaratıcılığını destekleyin. Her bir etkinlikte çocuğunuza sorular sorabilirsiniz. "Ana karakter kim?” ve "Resimde ne yapıyor?” gibi sorular onun farklı açılardan bakmasını sağlayacaktır.
• Etkinlikleri çeşitlendirin. Çocuğunuz bir etkinliği tamamladıktan sonra, sayfayı temizleyip ona yeşil olan objeleri daire içine almasını söyleyebilirsiniz. Ya da farklı büyüklükte olanları işaretlemesini isteyebilirsiniz. Bu şekilde etkinlik sayısını arttırabilirsiniz.
• Daha zor hale getirin. Hidden Pictures®sayfalarında, objelerin üzerini kapatıp çocuğunuzun bulmasını sağlayın.

 

Yaş Grubu:3+ YaşÇOK SATANLAR