Kategori Filtresi


Goliath OyuncaklarGoliath  
Goliath
 

 


Eğlenceli Goliath Oyunları Nelerdir?

Eğlenceli Goliath oyunları ile çocuklarınızın eğlencesini katlayın. Birbirinden güzel Goliath oyunları Mucit Panda ile sizlerle buluşuyor. En sevilen ürünler:
  • - Pop The Pig
  • - Googly Eyes
  • - Giggle Wiggle
  • - Cath The Fox
  • - Haylaz Maymun
gibi farklı konsepte oyunlar sunan Goliath eğlencenin değişmeyen adresidir. Goliath farklı yaş gruplarına göre tasarlanmış çeşitli kutu oyunları içermektedir. Bu oyunları tek oynayabileceğiniz gibi grup halinde de oynayarak eğlencenin tadına varabilirsiniz.
 

Goliath Oyunları Eğitici Midir?

Goliath ’ın oyunları eğlenceli olduğu kadar büyük küçük fark etmeksinizin çeşitli becerilerin gelişiminde rol aldığı için aynı zamanda eğiticidir. Mantıksal düşünme, dikkat ve konsantrasyon, işbirlikli öğrenme gibi becerileri destekleyen bu oyunlar ile öğrenmenşn ve de eğlenmenin zevkini yaşayacaksınız.
 

Goliath Haylaz Maymun Oyunu Nasıl Oynanır?

4 yaş ve üzeri çocuklar için tasarlanmış olan Goliath Haylaz Maymun oyunu 2-5 arası oyuncu ile oynanmaktadır. Goliath Haylaz Maymun oyunu eğlenceli olmasının yanı sıra oynaması da bir o kadar kolaydır. Öncelikle oyuncu zar atar ve kaç tane muz çekebileceğini görür. Burada amaç toplanabildiği kadar muz toplamaktadır. Ama unutmayın ki siz muzları toplamaya çalışırken haylaz maymun her an havaya fırlayabilir. Maymun havaya fırlayana kadar muzları toplamaya çalışın. Ayrıca haylaz maymunu havada yakalarsanız bonus puan kazanırsınız. Goliath Haylaz Maymun oyunu ile tatlı bir rekabete hazır olun.
 

Goliath Haylaz Maymun Fiyatları Ne Kadar?

Goliath Haylaz Maymun oyunu fiyatları indirimsiz 170 TL’dir. Sizlerde bu ücret karşılığında Haylaz Maymun oyunana sahip olarak çocuğunuzun kalite zaman geçirmesini garantileyebilirsiniz.
 

Goliath Oyunları Hangi Yaş Grubunu Ele Alır?

Özellikle çocuklara yönelik ürünler sunan Goliath’ın oyunları büyüklerin oynayabileceği oyunları da ilgililerini sunmaktadır. Goliath 3 – 18 yaş aralığındaki çocuklara, 18 yaş üzeri genç bireyler ve yetişkinlere özel ürünlerini, oyun meraklılarına sunmaktadır.