Gigamic


Mantık Bulmacası

Ürün Tükendi
Ürün Tükendi
Ürün Tükendi
Ürün Tükendi
Ürün Tükendi
Ürün Tükendi
Ürün Tükendi

Gigamic   Gigamic markası birçok uluslararası ödül ile tanınmış olan oyunlara sahiptir. Özellikle okullar tarafından yoğun olarak kullanılması eğitsel yönü ile kabul gördüğünün kanıtıdır.

 


Gigamic Oyunları Yalnızca Çocuklar için Mi?

Genel olarak 3-8 yaş aralığındaki çocuklar için tasarlanmış olan Gigamic oyunları çocuklar kadar ebeveynlerinin de gözdesi olmuş durumdadır. Bunun yanı sıra 6-99 yaş aralığına da hitap eden Gigamic katamino, 8-99 yaş aralığına hitap eden Quoridor Classic gibi oyunları da mevcuttur. Çocuğunuzla birlikte Gigamic Kataomino, Quoridor Classic gibi oyunlar oynayarak keyifli dakikalar geçirmenizi sağlayan bu gibi birbirinden farklı Gigamic oyunları sayesinde zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.
 

Gigamic Quoridor Kutu Oyunu Nasıl Oynanır?

Gigamic Quoridor ile soluksuz bir rekabete hazır olun. Gigamic Quoridor basitçe karşı tarafa ilk ulaşan oyuncunun oyunu kazanması mantığına dayanmaktadır. Unutmamanız gereken nokta ise rakibinizin sizi yavaşlatmak için önünüze sürekli engeller çıkaracak olmasıdır. Gigamic Quoridor Classic ile zaman zaman ümitsizliğe düşsenizde her zaman bir çıkış yolu bulacaksınız. Rekabetin en eğlenceli hali olan Gigamic Quoridor Classic favoriniz olacaktır.
 

Quoridor Classic Kaç Yaş için?

8-99 yaş aralığındaki herkesin severek oynayabileceği Gigamic Quoridor Classic, çocukları ve büyükleri eğlenceli bir rekabetle bir araya getiriyor. İster çocuk olun ister yetişkin Quoridor Classic ile içinizdeki çocuk oyunu kazanma istediğinden vazgeçemeyecektir.
 

Gigamic Katamino Oyun İçeriği Nasıldır?

Okullar tarafından çokça kullanılan uluslararası birçok ödül ile bilinirliğini pekiştirmiş olan Gigamic Katamino oyunu eğitsel yönü nedeniyle oldukça tercih edilmektedir. 6-99 yaş aralığındaki çocuk ve yetişkinlerin oynayabileceği şekilde tasarlanmış olan Gigamic Katamino oyunu mantık çerçevenizin sınırlarını birazcık zorlayacaktır. Kolaydan zora doğru farklı bulmacaların çözülmesi mantığına dayanan Gigamic Katamino oyunu tek oynanabildiği gibi iki kişi oynanarak da küçük bir strateji savaşına da çevirilebilir.
 

Katamino Aile Oyunu Fiyatları Ne Kadar?

Ailecek keyifli dakikalar geçirebileceğiniz Katamino Aile oyununa 250 TL gibi bir ücret karşılığında sahip olabilirsiniz. Ebeveynler ve çocuklar arasında adeta bir düello havası yaratcak olan Katamino Aile mükemmel bir akıl oyunudur. Eğitsel oyunlar arasında farkını ortaya koyan Katamino Aile ayrıca problem çözme kategorisinde ödüllü bir oyundur. Ailecek kaliteli vakit geçirmek isteyenlere hiç düşünmeden Katamino Aile alması tavsiye edilir.