Fred's Swim AcademyFreds Swim Academy Çocuk Ürünleri Nelerdir?

Freds Swim Academy çocuk ürünleri bebeğinizin suyla ilk tanışmasında büyük yardımcınız olan yüzme simitlerini içerir. Bebeklerin ihtiyaçları gözetilerek tasarlanmış olan Swim Academy Freds ürünleriyle bebeğiniz suda güvenle eğlenceli vakit geçirecektir. Swimtrainer Fred’s bebeğinizin suya alışması ve doğru bacak hareketlerini öğrenmesi için mükemmel bir yardımcıdır. Swimtrainer Fred’s sayesinde bebeğiniz suda durup etrafı seyredebilecektir.
 

Freds Swim Academy Yüzme Simitleri Güvenli Midir?

Freds Swim Academy yüzme simitleri sağlam plastikten yapılmış olup bebeğinizin oturacağı yerler şişmedir. Alt taraftaki pratik kemeri, şişirilebilir emniyet kemerini ve swimtrainerın kolaylıkla ve güvenilir bir biçimde kapanmasını sağlar. Swimtrainer Fred’s sayesinde bebeğiniz kaymadan, ideal yüzme pozisyonunda sizinle birlikte rahatça yüzebilir.
 

Swimtrainer Fred's Yüzme Ürünleri Kaç Yaş içindir?

Swimtrainer Fred’s yüzme ürünleri 3 aylık dönemden başlamak üzere 4 yaşa kadar kullanılabilmektedir. Freds Swim Academy ürünleri sayesinde bebeğiniz erken dönemlerden itibaren suyla güvenli bir şekilde tanışacak ve korkmadan eğlenmenin tadına ulaşacaktır.
 

Swim Academy Freds Ürün Fiyatları Ne Kadar?

Swim Academy Fred’s ürünlerinin en sevileni olan yüzme simitlerine 120 TL gibi fiyat ödeyerek sahip olabilirsiniz. Bebeğinizin doğuştan var olan kurbağalama refleksini kullanarak güvenli bir şekilde yüzebildiği bu ürünler hem bebeğiniz hem de sizin için oldukça kullanışlıdır.
 

Freds Swim Academy Yüzme Simirleri Nereden Alınır?

Swim Academy Freds yüzme simitleri kırmızı, turuncu, sarı gibi birbirinden güzel renk seçenekleriyle sizleri Mucit Panda’da beklemektedir. Bebeğinizin güven içerisinde suyun tadını çıkarabilecei bu Swim Academy Freds yüzme simitleri kolay alışverişin adresi olan Mucit Panda’da sizlere sunulmaktadır. Swim Academy Freds yüzme simitleri almak isteyenler Mucit Panda’yı ziyaret ederek güvenli ve kolay alışverişin tadını çıkarabilirler.