5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Frances Lincoln A World Full of Animal Stories

Ürün Kodu: MP45387
Model 9781786030443
  Tükendi!  

Bu güzel hikaye kitabı, okuyucuları büyük ve küçük yaratıklarla dünya turuna çıkararak 50 en sevilen hikayeye götürüyor.

Her köşeden favori hayvanlarınızın hikayelerini içeren klasik hikayelerin güzelce resmedilmiş bu koleksiyonuna dalarken, sıra dışı bir hikaye zamanına hazırlanın.
Bu hayvan hikayeleri antolojisi, en sevilen hayvan temalı masalları, mitleri ve efsaneleri, Üç Küçük Domuz, Çirkin Ördek Yavrusu, Neden Kırlangıcın Kuyruğu Çatallı ve Ananse ve Piton'un hikayesi dahil olmak üzere bir araya getiriyor.
En çok satan yazar Angela McAllister'ın canlı anlatımları, Romanyalı doğumlu ressam Aitch'in ihtişamlı illustrasyonları ile hayat buluyor, bu da ömür boyu saklanacak bir hazine oluyor.
Genç ve yaşlı hikaye severler için bu, aile ve tüm hayvanseverler için mükemmel bir antolojidir.

World Full of… serisi, güzel ciltli hikaye hazinelerinin bir koleksiyonudur. Dünya çapındaki folklorları keşfedin veya bu şık hediye kitapları ile dünyanın en sevilen yazarlarına tanıtılın, her çocuğun kütüphanesine mükemmel bir ek.

Seriden ayrıca şunlar da bulunmaktadır: A Year Full of Stories, A Stage Full of Shakespeare Stories, A World Full of Dickens Stories, A World Full of Spooky Stories, A Year Full of Celebrations and Festivals ve A Bedtime Full of Stories.
 

Yaş Grubu:4+ Yaş