Foxmind Akıl Oyunları


Ücretsiz Kargo

Mantık Yürütme

15%
649,90 TL 552,41 TL
Ücretsiz Kargo

Çılgın Desen Oyunu

15%
1.249,90 TL 1.062,41 TL
Ücretsiz Kargo
15%
949,90 TL 807,41 TL
Ücretsiz Kargo
15%
989,90 TL 841,42 TL

3 Boyutlu İnşa

Ürün Tükendi

Perspektif ve Mantıksal Analiz

Ürün Tükendi

Geometrinin Temeli

Ürün Tükendi
Ürün Tükendi
Ürün Tükendi
Ürün Tükendi

Mantık Yürütme

Ürün Tükendi

Foxmind   Foxmind akıl yürütme becerileri, stratejik düşünme, sözel anlatım ve yaratıcılık geliştirme üzerine kurulu bir çok oyun tasarlamıştır. Strateji oyunları, aile oyunları, mantık yapbozları gibi kategorilerde uzun yıllardır tercih edilen markalar arasında yer almaktadır. 

 


Eğitici Foxmind Ürünleri Nelerdir?

Foxmind ’ın çeşitli fonksiyonları destekleyen eğitici ürünlerinin en güzel örnekleri olan
  • - Foxmind Perspecto
  • - Match Madness
  • - Conezilla
  • - Equilibrio
  • - Tangramino
  • - Meta-Forms
oyunları, eğlenceli olmalarının yanı sıra kazandırdıkları becerilerden dolayı favorileriniz olacaktır. Farklı yaş grupları için farklı becerilerin gelişimini destekleyeci tasarımlarla oluşturulmuş olan bu ürünler tam da ebeveynlerin ihtiyacı olan oyuncaklardır. Örneğin Foxmind Perspecto 8 yaş ve üzeri çocuklar için tasarlanmış olup görsel dikkat ve odaklanma-konstrasyon becerileri için hazırlanmış tam kapsamlı bir oyundur.
 

Foxmind Equilibrio Oyunu Nasıl Oynanır?

3 boyutlu şekiller yapmanızı sağlayan Foxmind Equilibrio oyunu sayesinde imkansızmış gibi görünen birçok yapıyı ince dokunuşlarla yapabilmenize olanak sağlamaktadır. Gerekli parçalar alınarak görsellerdeki 3 boyutlu yapı adım adım dengeli bir şekilde yerleştirilmeye çalışılır. Foxmin equilibrio kolay oynanabilirliğinin yanı sıra odaklanma, görsel dikkat, bağıntısal düşünme gibi fonksiyonları desteklemesi açısından da ebeveynlerin tercihleri arasındadır.
 

Foxmind Architecto 3 Boyutlu Mu?

Foxmind architecto model kitapçığındaki modelleri 3 boyutlu oluşturmaya dayanan bir oyundur. Foxmind architecto 3 boyutlu olması görsel dikkat ve konstrasyon toplama açısından önemli bir faktördür. Foxmind architecto 3 boyutlu görsel hakkında güçlü kavramlar geliştirilmesine olanak sağlamaktadır.
 

Foxmind Match Madness Kaç Yaş için Uygun?

Eşleşme oyunlarının en zevklisi olan Foxmind Match Madness 7 yaş ve üzeri çocukların oynayabileceği formatta tasarlanmıştır. Algı gelişimini destekleyen Foxmind Match Madness zamana ve bir rakibe karşı mücadele duygusuyla da heyecan yaratır. Grupla birlikte oynana Foxmind Match Madness iletişim becerilerini de desteklemektedir. Çocuklar Foxmind Match Madness ile zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varmayacaklardır.
 

Foxmind Tangramino Çocuklarda Hangi Becerileri Destekleyicidir?

Foxmind Tangramino ile tanışmış çocuklarda odaklanma, görsel dikkat, parça-bütün ilişkisi, bağlantısal düşünme gibi becerilerin gelişimini rahatlıkla gözlemleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra Foxmin Tangramino mekansal gözlem ve problem çözme becerilerini de destekleyen oyun formatı sayesinde çocuğunuza birçok beceriyi oyun yoluyla eğlenceli bir şekilde kazandırma fırsatı yakalamış olacaksınız. Foxmind Tangramino geliştirici yapısı nedeniyle ailelerin, eğlendirici yapısıyla da çocukların gözdesidir.