5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Fisher Price Sevimli Araçlar - Fare

Marka :
Ürün Kodu: MP32159
Model GJW12-GLD02


  Tükendi!  

Fisher-Price® Yuvarlanan Sevimli Araçlar, bebeklerin kolaylıkla kavrayabileceği ve itebileceği boyutlardadır. Sevimli hayvanların her birinde farklı özellikler ve dokular bulunur. Zil, çıngıraklı boncuklar ve dönen tekerlek gibi farklı bir aktivite sunar. Ayrıca, arka kısımları şeffaf olan tekerlekli oyuncaklar ilerlerken içlerindeki dişlilerin döndüğünü görülebilir.

Bebeğiniz harekete hazır olduğunda, bu eğlenceli oyun arkadaşlarını takip ederek emekleme ve kovalama oyunu oynayabilir. Horoz, fare ve tilki olmak üzere üç farklı çeşidi bulunur. (Her biri ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır.) Gelişim ve oyun bir arada!

Kaba Motor Becerileri: Araç ilerledikçe içinde dönen renkli boncuklar, çalan zil, dönen peynir çarkı bebeğinizi emeklemeye teşvik eder, böylece kaba motor becerileri gelişir.

Duyusal: Çeşitli renkler, dokular ve eğlenceli boncuk sesleri bebeğinizin görsel, dokunsal ve işitsel duyularını geliştirir.

Merak: Bebeğiniz, aracı iterek boncukları, peynir çarkını nasıl hareket ettirdiklerini ya da zili nasıl çaldıklarını keşfedince sebep-sonuç eğlencesiyle tanışır.
 

Yaş Grubu:6+Ay ve Üzeri



Bu Ürünü Satın Alanların Tercih Ettiği Diğer Ürünler


ÇOK SATANLAR