Fisher Price Renkli Dostlar Taşınabilir Jimnastik Merkezi

Ürün Kodu : MP32141
Model FXC15

 Listeme Ekle

Bu üründe 1,76 puan kazanacaksınız!

Okyanus temalı bu portatif jimnastik merkezi kolayca katlanabilir ve taşınabilir bir boyuta gelir. Böylece bebeğinizin evde ya da dışarıda keyifli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Bebeğiniz evde ya da dışarıdayken, bu jimnastik merkezinde karın üstü keyifli zaman geçirebilir.

Kolayca katlanıp taşınabilen, oldukça kullanışlı aktivite merkezi okyanus temalı bir oyun matı ve bebek bezi çantasına veya bebek arabasına kolayca sığdırmak için katlanabilir iki hafif kemere sahip! Dört sevimli deniz hayvanı oyuncakları, küçük kaşifinizin dokunması, vurması ve dişlemesi için teşvik edicidir. Katlandığında tüm bu oyuncaklar da içinde kalır.

Oyun ve gelişim bir arada™! Duyusal: Çeşitli dokular ve sesler, bebeğinizin dokunsal ve işitsel becerilerini geliştirir.

Kaba Motor Becerileri: Deniz hayvanları, bebeğinizin oyuncaklara ulaşmasını ve vurmasını teşvik eder, böylece kaba motor becerilerinin güçlendirilmesine yardımcı olur.

Güvenlik ve Mutluluk: Bebeğinize sevdikleri deniz arkadaşlarıyla, gittikleri her yerde aşina oldukları bir oyun alanı sağlamak, bebeğinizin rahat ve mutlu hissetmesini sağlar.
 

Yaş Grubu:0+Ay ve Üzeri


Bu Ürünü Satın Alanların Tercih Ettiği Diğer Ürünler


ÇOK SATANLAR